20 komentāri

Katram no mums ir kāds sapnis, kuru vēlamies piepildīt. Dažiem to izdodas piepildīt pašiem, taču dažiem nepieciešama palīdzība. Lai Latvijā būtu vairāk piepildītu sapņu, InCREDIT GROUP sadarbībā ar TV3 aicina visus bērnus piedalīties labdarības projektā Piepildi savu sapni!

Vai arī Tu jau sen lolo kādu sapni? Par jaunu velosipēdu? Tautas tērpiem tavam deju kolektīvam? Raksti vēstuli uz TV3, Dzelzavas ielā 120G, Rīgā, LV-1021 un, iespējams, tieši Tavs sapnis piepildīsies!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Projektā aicinām piedalīties ikvienu Latvijas bērnu, kolektīvus, draugus vai interešu grupas, kuriem ir nepieciešama palīdzība jebkura sapņa īstenošanai – gan dažādu mantu iegādei, gan veselības uzlabošanai, gan arī citiem sapņiem, jo bērnu sapņiem jāpiepildās!

Pieteikuma vēstules gaidīsim līdz 01.12.2015. Lūdzam tajā norādīt:

 • Informāciju par sevi, savu kolektīvu vai grupu;
 • Sapņa aprakstu;
 • Konktaktinformāciju – adresi un tālruni;

Bērnu sapņu piepildīšana sāksies jau 23.11.2015. Atlasi veiks InCREDIT GROUP un TV 3 darba grupa, kura izvērtēs nepieciešamāko sapņu realizēšanas iespējas un to finansēšanu.

Vairāk informācijas: piepildisapni.lv

Skaites video:

TOP komentāri

 • Latviete
 • krists
  +2 +2 0

  krists

  Es gribētu riteni bmx jo mana ģimene nevar atļauties mans epasts krists.goldbergs3@inbox.lv telefona numurs 28287462 dzīvoju alsungā krasta ielā 7-13 pasta indeks LV-3306 es ļoti gribu bmx riteni es būšu laimīgs lūdzu mācos Alsungas Vidusskolā eju 5.klase maniem draugiem ir bmx ritenis bet man nav es gribu ar viņiem braukāties.
 • Viktorija
  +2 +2 0

  Viktorija

  Es veletos portativo datoru, lai taisitu prezentacijas. Visiem klasesbiedriem ir portativais dators, bet man nav. Man nevar atlauties kaut ko tadu. Mums nav tik naudas.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl