“Labestības dienas” vēstnese Katrīna viesojas pie dzīvniekiem

Komentāri

Gaidot LNT un Bērnu slimnīcas fonda kopīgi organizēto Labestības dienu, LNT Ziņas iepazīstina ar tās vēstnešiem.

Šogad ar ziedotāju atbalstu tiek piepildīti ne tikai bērnu tiešās medicīniskās vajadzības, bet arī dāvātas pavisam negaidītas iespējas, kurām ikdienā, iespējams, nav pieticis laika. Piepildot septiņgadīgās Katrīnas sapni, tika sarīkota viesošanās pie dzīvniekiem Rakšos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Katrīnas pieteikšanās vecākiem bija gaidīts notikums. Jau grūtniecības laikā abi domāja par savu mazo meitiņu un par to, kā bērns mainīs visu viņu dzīvi.

”Gaidījām, gaidījām, tētis bija priecīgs, ka būs meita, un uztraucās, ka būs meita – ka būs liela un nevarēs atkauties no puišiem. Tad janvārī bija signāls, ka Katrīna vairs negribēja ilgāk palikt mammai puncī. Piedzima 7.mēnesī, svēra nedaudz vairāk nekā cukurpaciņa,” stāsta mamma Kristīne.

Mazā dzīvība bija trausla, un jau pirmajās dzīves dienās bērniņam tika veikta asins pārliešana. Uzstādītā diagnoze – bērnu cerebrālā trieka.

Lai arī Katrīna nespēj noturēt galvu un muguru, meitenīte ļoti daudz paveikusi ar rehabilitāciju, neirorehabilitācijas kursa, vingrošanas, fizioterapijas, reitterapijas, masāžas, peldēšanas, logopēda un citu speciālistu palīdzību.

Katrīna pavisam drīz mācīsies skolā. Viņai patīk zīmēt, dziedāt, rotaļāties un viņa ļoti mīl dzīvniekus.

”Māsīca Lelde jau ceļas kājās, un es gribu viņai iemācīt nekārtību savākt,” saka Katrīna.

Video: Labestības dienā aicina piepildīt bērnu sapņus

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl