Komentāri
”Labestības diena” norisināsies jau 28. maijā visā Latvijā! Piedalies!
Foto: publicitātes foto

Maija pēdējā svētdienā norisināsies LNT, Bērnu slimnīcas fonda, “Rimi” un “Supernetto” veikalu tīklu, kā arī “Norvik Bankas” organizētās labdarības akcijas “Labestības diena” kulminācija, kurā ikviens var piedalīties un palīdzēt piepildīt kāda bērna sapni. Palīdzot akcijas vēstnešiem, skatītājiem būs iespēja pavadīt lielisku vakaru, izbaudot sirsnīgu “Labestības dienas” koncertu, kas tiks tiešraidē pārraidīts 28. maijā plkst. 21.05 kanālos LNT un TVPlay!

Katra “Labestības diena” mums sniedz iespēju ticēt brīnumam un pārliecināties par labo darbu lielo nozīmi. Noziedoti daži eiro centi spēj mainīt dzīvi tik daudziem bērniem! LNT tiešraidē jau maija beigās varēs vērot īpašu “Labestības dienas” koncertu, kas vienlīdz aicina ikvienu palīdzēt kaut ar mazumiņu bērniem ar īpašām vajadzībām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šogad palīdzību gaida 10 gadus vecais Emanuels, kura lielākais sapnis ir staigāt, tāpēc viņam nepieciešamas specializētas jaunas ortozes, 10 gadus vecais Mihails, kuram ir ļoti smaga alerģija un tās ārstniecības turpināšanai vajadzīgs speciāls medikaments, 8 gadus vecā Katrīna, kurai ir cukura diabēts un tādēļ ļoti vajadzīgs jauns insulīna pumpis, kā arī 2 gadus vecā Marta, kurai ir smaga ģenētiska saslimšana un nepieciešama medicīniska aparatūra dzīvības funkciju uzturēšanai.

Akcijas ”Labestības diena” ietvaros ikvienam ir iespēja sniegt bērniem palīdzību, ziedojot portālā bsf.lv, izmantojot ziedojumu kastītes “Rimi” un “Supernetto” veikalos, ziedojot Mans Rimi naudas uzkrājumu kioskos vai mājaslapā mansrimi.lv, zvanot uz tālruni 90006486 (maksa par zvanu 1,42 eiro), tāpat arī “Norvik Bankas” internetbankā e-norvik.eu.

Šogad “Labestības dienas” koncerts norisināsies mājā, kurā dzīvo mūzika – Spīķeru koncertzālē – to vadīs allaž smaidošā Kristīne Garklāva un šarmantais Kristaps Rasims. Koncertā uzstāsies Latvijā iecienīti mūziķi Lauris Reiniks, Ralfs Eilands, Olga Rajecka, Goran Gora, ”Otra puse” un Antra Stafecka, Dināra Rudāne, grupa ”Musiqq”, Arye Lemans un citi.

Koncerta laikā ikvienam būs iespēja ziedot arī pa tālruni – 90006486 (cena par zvanu 1.42 eiro) un aprunāties ar Latvijā pazīstamiem cilvēkiem. Labestības dienas zvanu centrā atradīsies Valmieras drāma teātra un ”UgunsGrēka” aktrise Regīna Devīte, dzejniece Māra Zālīte, raidījuma ”LNT Brokastis” vadītāja un uzņēmēja Gundega Skudriņa, ”900 sekundes” vadītājs un žurnālists Mārtiņš Daugulis, mūziķis un komponists Reinis Sējāns, TV3 Ziņu vadītājs un žurnālists Arnis Krauze un citi.

Palīdzēsiet piepildīt “Labestības dienas’ bērnu sapni – kļūt veseliem!

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm 1

Latvijas alus ražotājs ”Aldaris”, tāpat kā citus gadus, arī šogad Muzeju naktī vērs durvis apmeklētājiem. Turklāt šogad ”Aldaris” parūpējies par tiešām bagātīgu Muzeju nakts programmu, kas ir arī bērniem draudzīga, līdz ar ko paredzēta visām paaudzēm. Būs dažādas alus degustācijas, ekskursijas, iespaidīgi koncerti ar ”Labvēlīgo tipu” un ”Double Faced Eels”, kā arī konkursi un balvas.

Lasi vēl