Labdarības iniciatīvā 100 jaundzimušie Latvijā saņēmuši zīdaiņu pūriņus

0 Komentāru
Labdarības iniciatīvā 100 jaundzimušie Latvijā saņēmuši zīdaiņu pūriņus
PUBLICITĀTES FOTO

Pateicoties labdarības iniciatīvai “Atbildīga izvēle no pirmās dzīves dienas”, 100 Latvijas jaundzimušie saņēma īpašos zīdaiņu pūriņus ar pirmajām drēbītēm un higiēnas precēm, informēja iniciatīvas pārstāvji.

Pūriņš ir aizceļojis pie ģimenēm teju no visas Latvijas, un tajā iekļautās ilgtspējīgās drēbītes un higiēnas preces sniedza iespēju jaunajiem vecākiem jau no pirmās dzīves dienas savam mazulim sniegt apzinātu iespēju dzīvot tīrākā un dabiskā vidē. Īpašos pūriņus, kuros iekļautas tikai videi draudzīgas lietas, savā jubilejas gadā dāvināja degvielas tirgotājs “Neste” sadarbībā ar Rīgas Dzemdību namu.

Kompānijā atgādināja, ka aizvadītajā gadā “Neste” atzīmēja 30 gadu darbību Latvijā un savā jubilejā dāvināja zīdaiņa pūriņus tiem mazuļiem, kas piedzima Rīgas Dzemdību nama katra mēneša 30. datumā, sākot no jūnija. Pūriņus kopumā saņēma 59 zēni un 41 meitene, no kuriem četri bija dvīnīšu pāri.

“Bērni ir mūsu nākotne, iedvesma un motivācija būt atbildīgiem, pieņemt atbildīgus lēmumus ik dienu un visiem kopā sekmēt to, ka saviem bērniem un viņu bērniem atstāsim zaļāku planētu. Ceram, ka šis pūriņš un idejas, ko tas iemieso, mūsu A planētas jaunpienācējiem jau šūpulī ieliks mīlestību un cieņu pret vidi,” teica “Neste Latvija” valdes priekšsēdētājs Armands Beiziķis.

Rīgas Dzemdību nama valdes priekšsēdētāja Santa Markova

“Braucot mājās no Dzemdību nama, jaunie vecāki līdzi ved visdārgāko dāvanu – jaundzimušo bērniņu! Tām ģimenēm, kuras ieguva šos zīdaiņu pūriņus, tika dāvātas papildu pozitīvas emocijas un, protams, materiāls atbalsts. Gan labas emocijas, gan finansiāls atspaids ģimenēm ir īpaši nozīmīgs šajā sarežģītajā epidēmijas laikā.”

Labdarības projektā “Atbildīga izvēle no pirmās dzīves dienas” Rīgas Dzemdību nama 3., 4. un 6. stāvā ir izveidotas un uzstādītas arī īpašas instalācijas – fotosiena, pie kuras jaunie vecāki ar magnētiņiem var salikt sava jaundzimušā bērniņa vārdu un dzimšanas datumu, tādējādi iemūžinot skaisto mirkli, kad bērniņš ir ieradies šajā pasaulē. Instalācijas simbolizē jaundzimušo bērniņu nonākšanu uz mūsu vienīgās jeb A planētas, kurā ir būtiski pieņemt atbildīgas izvēles jau no pirmās dzīves dienas, jo citas jeb B planētas nav.

“Neste zīdaiņa pūriņš” darbojas saskaņoti ar degvielas tirgotāja globālo misiju un turpina uzņēmuma sociālo iniciatīvu Latvijā – “A Planēta”, kurā “Neste” aicina pievērst uzmanību ikdienas paradumiem un ar reāliem darbiem “atgriezties” pilnvērtīgā dzīvē uz vienīgās planētas, kas ir, jeb “A Planētas”, jo citas planētas mums vienkārši nav.

0 Komentāru