Labdarības akcija Ziemassvētkos iepriecinājusi vairāk nekā 800 mazturīgo ģimeņu bērnus

0 Komentāru
Labdarības akcija Ziemassvētkos iepriecinājusi vairāk nekā 800 mazturīgo ģimeņu bērnus
FOTO: LETA

Svētki aiz muguras, bet daudzām ģimenēm to radītais prieks vēl ilgi nerimsies – labdarības akcijā vairāk nekā 800 mazturīgo ģimeņu bērni Ziemassvētku dāvanās saņēmuši tieši to, ko sirds visvairāk vēlējās. Kā stāsta akcijas rīkotāji, ziedotāju vēlme iepriecināt bērnus ar katru gadu pieaug.

Jau trešo gadu saldumu ražotājs Laima rīkoja labdarības akciju un aicināja sabiedrību piepildīt maznodrošināto daudzbērnu ģimeņu bērnu sapņus par Ziemassvētku dāvanām.

Izrādījās, ka cilvēku, kas grib iepriecināt bērnus, ir krietni vairāk nekā domāts – iepriekš bija plānots dāvanas sagādāt 500 bērniem, bet beigu beigās 800 bērni ieguva to, ko sirsniņa kāroja.

Dāvanas nogādātas vairāku novadu ģimenēm. Bērnu vēlmes bija dažādas. Ziemassvētku rūķim tika lūgtas ar pulti vadāmās mašīnas, dažādas lelles, saldumi, kāds bērns vēlējās dāvanā saņemt zābaciņus, citi kāroja zem eglītes ieraudzīt enciklopēdijas.

Dāvanas tika sarūpētas arī bērniem, kuriem svētkus nācās pavadīt slimnīcā, nevis kopā ar tuvajiem.

Kā stāsta akcijas organizētāji, svētku laikā sirdis ļoti sildīja ziedotāju dāsnums un nesavtīgā vēlme iepriecināt bērnus. Piemēram, kāds puisēns lūdza dāvanā futbola bumbu un saņēma divas – vienu, lai spēlētu, otru par piemiņu, ko bija parakstījuši slavenā Madrid Real kluba futbolisti.

0 Komentāru