Komentāri

Svētki aiz muguras, bet daudzām ģimenēm to radītais prieks vēl ilgi nerimsies – labdarības akcijā vairāk nekā 800 mazturīgo ģimeņu bērni Ziemassvētku dāvanās saņēmuši tieši to, ko sirds visvairāk vēlējās. Kā stāsta akcijas rīkotāji, ziedotāju vēlme iepriecināt bērnus ar katru gadu pieaug.

Jau trešo gadu saldumu ražotājs Laima rīkoja labdarības akciju un aicināja sabiedrību piepildīt maznodrošināto daudzbērnu ģimeņu bērnu sapņus par Ziemassvētku dāvanām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Izrādījās, ka cilvēku, kas grib iepriecināt bērnus, ir krietni vairāk nekā domāts – iepriekš bija plānots dāvanas sagādāt 500 bērniem, bet beigu beigās 800 bērni ieguva to, ko sirsniņa kāroja.

Dāvanas nogādātas vairāku novadu ģimenēm. Bērnu vēlmes bija dažādas. Ziemassvētku rūķim tika lūgtas ar pulti vadāmās mašīnas, dažādas lelles, saldumi, kāds bērns vēlējās dāvanā saņemt zābaciņus, citi kāroja zem eglītes ieraudzīt enciklopēdijas.

Dāvanas tika sarūpētas arī bērniem, kuriem svētkus nācās pavadīt slimnīcā, nevis kopā ar tuvajiem.

Kā stāsta akcijas organizētāji, svētku laikā sirdis ļoti sildīja ziedotāju dāsnums un nesavtīgā vēlme iepriecināt bērnus. Piemēram, kāds puisēns lūdza dāvanā futbola bumbu un saņēma divas – vienu, lai spēlētu, otru par piemiņu, ko bija parakstījuši slavenā Madrid Real kluba futbolisti.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl