Labas ziņas! Gandrīz visiem Tezē jauniešiem ir sameklētas naktsmājas Latvijas ģimenēs

Komentāri

Rīgā norisinās pēdējie sagatavošanās darbi Tezē jauniešu dienām, kas pulcēs vairāk nekā 15 tūkstošus cilvēku.

Pirmie dalībnieki jau ir ieradušies – apmēram tūkstotis brīvprātīgo. Viņi ir sadalīti darba grupās, kas ir atbildīgas par loģistiku, ēdināšanu, izvietošanu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Par savu galveno sasniegumu organizatori uzskata to, ka gandrīz visiem Tezē jauniešiem ir sameklētas naktsmājas Latvijas ģimenēs. Skolās būs spiesti nakšņot vien 200 cilvēku.


Ace, Tezē jauniešu tikšanās dalībnieks no Filipīnām:

Lielākā atšķirība ir gaisa temperatūra. Mums Filipīnās nav sniega. Un man patiešām ir diezgan problemātiski atnākt no manām mājām līdz šejienei, kad sniegs krīt man uz sejas. Tomēr iekšējā siltuma sajūta no tā nemainās. Mums ir ļoti labs cilvēciskais kontakts ar tiem cilvēkiem, kuri mani uzņēma.

Trešdien, 28. decembrī, Ķīpsalā un Arēnā Rīga notiks kopīgas Tezē jauniešu lūgšanas, kas skanēs vairākās valodās: poļu, spāņu, franču, vācu, ukraiņu, krievu. Tajās, kā arī daudzajos kultūras pasākumos, ir aicināti piedalīties visi interesenti.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl