Labas ziņas! Gandrīz visiem Tezē jauniešiem ir sameklētas naktsmājas Latvijas ģimenēs

Komentāri

Rīgā norisinās pēdējie sagatavošanās darbi Tezē jauniešu dienām, kas pulcēs vairāk nekā 15 tūkstošus cilvēku.

Pirmie dalībnieki jau ir ieradušies – apmēram tūkstotis brīvprātīgo. Viņi ir sadalīti darba grupās, kas ir atbildīgas par loģistiku, ēdināšanu, izvietošanu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Par savu galveno sasniegumu organizatori uzskata to, ka gandrīz visiem Tezē jauniešiem ir sameklētas naktsmājas Latvijas ģimenēs. Skolās būs spiesti nakšņot vien 200 cilvēku.


Ace, Tezē jauniešu tikšanās dalībnieks no Filipīnām:

Lielākā atšķirība ir gaisa temperatūra. Mums Filipīnās nav sniega. Un man patiešām ir diezgan problemātiski atnākt no manām mājām līdz šejienei, kad sniegs krīt man uz sejas. Tomēr iekšējā siltuma sajūta no tā nemainās. Mums ir ļoti labs cilvēciskais kontakts ar tiem cilvēkiem, kuri mani uzņēma.

Trešdien, 28. decembrī, Ķīpsalā un Arēnā Rīga notiks kopīgas Tezē jauniešu lūgšanas, kas skanēs vairākās valodās: poļu, spāņu, franču, vācu, ukraiņu, krievu. Tajās, kā arī daudzajos kultūras pasākumos, ir aicināti piedalīties visi interesenti.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl