Labas ziņas! Gandrīz visiem Tezē jauniešiem ir sameklētas naktsmājas Latvijas ģimenēs

Komentāri

Rīgā norisinās pēdējie sagatavošanās darbi Tezē jauniešu dienām, kas pulcēs vairāk nekā 15 tūkstošus cilvēku.

Pirmie dalībnieki jau ir ieradušies – apmēram tūkstotis brīvprātīgo. Viņi ir sadalīti darba grupās, kas ir atbildīgas par loģistiku, ēdināšanu, izvietošanu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Par savu galveno sasniegumu organizatori uzskata to, ka gandrīz visiem Tezē jauniešiem ir sameklētas naktsmājas Latvijas ģimenēs. Skolās būs spiesti nakšņot vien 200 cilvēku.


Ace, Tezē jauniešu tikšanās dalībnieks no Filipīnām:

Lielākā atšķirība ir gaisa temperatūra. Mums Filipīnās nav sniega. Un man patiešām ir diezgan problemātiski atnākt no manām mājām līdz šejienei, kad sniegs krīt man uz sejas. Tomēr iekšējā siltuma sajūta no tā nemainās. Mums ir ļoti labs cilvēciskais kontakts ar tiem cilvēkiem, kuri mani uzņēma.

Trešdien, 28. decembrī, Ķīpsalā un Arēnā Rīga notiks kopīgas Tezē jauniešu lūgšanas, kas skanēs vairākās valodās: poļu, spāņu, franču, vācu, ukraiņu, krievu. Tajās, kā arī daudzajos kultūras pasākumos, ir aicināti piedalīties visi interesenti.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl