”Labās gribas uzņēmējs”: Ghetto games

Komentāri

Bez tabu jūs turpina iepazīstināt ar MTG kanālu TV3 un TV3+ sociālā projekta ”Labās gribas uzņēmējs” konkursa pretendentiem. Projekta mērķis ir atrast cilvēkus, kuru idejas un darbošanās spēj padarīt bērnu pasauli un dzīvi labāku. Projekta uzvarētājs saņems finansiālu atbalstu 45 000 eiro, lai sāktu vai turpinātu realizēt savu ideju

Ghetto futbols, ghetto hokejs, ghetto basketbols, ghetto florbols – vairāk kā 15 sporta veidi, kuros ikviens bērns, pusaudzis un jaunietis var nākt pārbaudīt savas iemaņas un prasmes sacenšoties ar vienaudžiem. Ghetto games šobrīd ir lielākā ielu kultūras un jauniešu kustība Latvijā, kura sniedz jauniešiem iespēju pozitīvā vidē regulāri sportot un veselīgi pavadīt laiku.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl