3 komentāri

2. Ēdnīca Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas telpās

2/7

Ēdnīciņa Elektronikas un datorzinātņu institūtā

Ar vaskadrānu pārklāti galdiņi, vitrāžas pa visu sienu un kārtīga biezuma karbonāde – ar šādu piedāvājumu var lepoties ēdnīca Elektronikas un datorzinātņu institūtā Dzērbenes ielā. “Ēdiens labs, un īpaša lieta šajā vietā ir vitrāža pa visu ēstuves sienu. Viss ir tīrs un sakopts. Ēdienu un ēšanas instrumentus pie galdiņiem pienes. Netīrie trauki gan pašam jāaiznes un jāatstāj pie lodziņa,” rakstīts Facebook lapā Ēdnīcu mednieki.

2. Ēdnīca Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas telpās

2/7
Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl