Labākas dzīves meklējumos visvairāk izceļo latvieši līdz 30 gadu vecumam

Komentāri

Visvairāk – gandrīz 11 tūkstoši – no Latvijas emigrējušo ir jaunieši vecumā no 25 līdz 29 gadiem. Turklāt visbiežāk uz ārzemēm pārceļas latvieši, liecina statistikas dati par izceļojušajiem.

Kopumā pērn Latviju pameta 22,5 tūkstoši cilvēku.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Brīva pārvietošanās Šengenas zonā un Eiropas Savienībā (ES) arvien biežāk kļūst par pilsonības saņemšanas iemeslu.

PMLP Daugavpils nodaļas vadošais vecākais referents Ilmārs Rutkovskis:

Šie iemesli ir ļoti dažādi un ļoti personīgi. Ir personas, kurām tiešām mērķis ir mācības ārzemēs, un viņi mācās latviešu valodu, nokārto pārbaudes, iegūst pilsonību un tiešām arī aizbrauc. Grūti jau pateikt, vai uz atgriešanos vai neatgriešanos. Tāpat ir virkne citu cilvēku, kuriem pilsonības iegūšanas iemesli ir pavisam citi.

Pateikt konkrētu skaitu, cik personu pēc pilsonības iegūšanas aizceļo prom labākas dzīves meklējumos, pārvaldes speciālisti nevar, jo izsekot personas pārvietošanas maršrutus un ilgumu ir neiespējami.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl