Laba ziņa! Tūristu skaits Latvijā pieaudzis par 10%!

Komentāri

Latvija kļūst arvien interesantāka ārvalstu tūristiem. Pērn to skaits pieaudzis teju par 10%, vēsta LNT Ziņas.

Saskaņā ar Centrālas Statistikas pārvaldes datiem apmeklējuma līderos ir lietuvieši, kam seko ceļotāji no Igaunijas, Krievijas un Zviedrijas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pirmo divu vietu pārstāvji vairāk izvēlas apceļot Latvijas reģionus, savukārt pārējie – Rīgu.

Šobrīd situācija, salīdzinot ar 10-15 gadus senu pagātni, ir uzlabojusies. Reklāmas līdzekļi vairs nav jāiegulda, lai stāstītu – kas vispār ir Latvija un Rīga un kur tās atrodas, atzīst eksperti. Taču tagad kampaņām jākļūst fokusētākām.

Ceļotāju atstātā nauda ir ieguvums vietējām viesnīcām, restorāniem un citu pakalpojumu sniedzējiem. Kopumā, tūristu ieguldījums Latvijas ekonomikā pērn bija 742 miljoni eiro, kas ir desmitā daļa no valsts gada budžeta.

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl