Komentāri

Satiksmi uz Vidzemes šosejas pie Berģiem plānots atjaunot trešdienas pēcpusdienā, apstiprina Rīgas ūdens pārstāvji.

Jau vēstīts, ka kopš pirmdienas Berģos veidojas pamatīgi sastrēgumi, jo uz Vidzemes šosejas virzienā uz galvaspilsētu bija plīsis ūdensvads.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Rīgas ūdens apliecina, ka šajā vietā trešdienas rītā joprojām turpinās remontdarbi un ceļa posma asfaltēšanu plānots pabeigt līdz plkst. 8.00 rītā. Asfalta uzklāšana paredz to, ka tam vēl jācietē piecas stundas, tāpēc tiek prognozēts, ka satiksme šajā vietā tiks atjaunota ap 13.00.

Līdz tam šoferiem ir jāpiecieš tās pašas neērtības, kas otrdien, – iebraukšanai Rīgā jāizvēlas kāds no apvedceļiem, norāda Rīgas ūdens pārstāvis Arturs Mucenieks.

Foto:

Video

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl