Komentāri

Līdz šim laikapstākļi Latvijā vairāk raksturīgi rudenim, un kalnu slēpošanas trasēs veidot mākslīgā sniega klājumu tā īsti arī nebija izdevies uzsākt. Tomēr nedēļas nogalē tiek prognozēts aukstāks laiks, un dažas no pašmāju slēpošanas trasēm ir gatavas sākt darbu.

Līdz šim no visām Latvijas slēpošanas trasēm uz pāris nedēļām atvērts bija Gaiziņkalns, bet šajā nedēļas nogalē slēpošanas sezonu gatavojas atklāt arī Žagarkalns, Baiļu kalns, Siguldas pilsētas trase un citi. Tiesa, viss atkarīgs no tā, vai gaisa temperatūra pieturēsies zem nulles.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Mēs parasti sakām, jo aukstāk, jo labāk, bet šobrīd, ja būs tie -7, -8, -9 grādi, mēs priecāsimies. Prognozes ir optimistiskas, tāpēc arī esam sākuši ražot sniegu, šobrīd jau varētu teikt uz pilnu jaudu, un mēs plānojam, ka kalnu varētu atvērt svētdien, tas ir optimistiski un pirmdien jau nu noteikti,” stāsta Siguldas pilsētas slēpošanas trases vadītājs Vents Balodis.

Slēpošanas trasēs strādājošie ik dienu rūpīgi seko līdzi laika prognozēm un cer, ka šogad izdosies baudīt ziemas priekus. Iepriekšējo gadu pieredze liecina, ka janvārī un februārī laikapstākļi tomēr ir labvēlīgi kalnu slēpošanai.

 

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl