Komentāri

Kādu vīrieti viņa kaimiņi un paziņas nebija redzējuši jau nedēļām ilgi. Šobrīd sākta aktīva pazudušā meklēšana.

Pavisam īsā laikā ziņa par neredzīgo mūziķu ansambļa 61 gadu veco saksofonistu Jāni Šarkovski izplatījās medijos. Paziņas stāstīja, ka Jāni Šarkovski pēdējo reizi redzējuši 2016. gada 7. februārī, svētdienas vakarā. Pēc pulksten 18.00 viņš aizgājis, nevienu no kopmītnes kaimiņiem nebrīdinot, bet līdz šim brīdim nav atgriezies.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Uz zvaniem neatbildot jau vairāk nekā 20 dienas. 8. februāra rītā Jānis Šarkovskis tā arī neieradās darbā, kur vienā no Baltezera jaunbūvēm strādāja par celtnieku. Ne uz vienu no mēģinājumiem Jānis, kurš jau divus gadus ansamblī spēlēja saksofonu, laika periodā no 7. līdz 20. februārim tā arī neieradās. Arī vēl pirmdien pusdienlaikā sastaptie kaimiņi Strazdumuižā, neredzīgo ciematā, jautāti par Jāņa atrašanās vietu, raustīja plecus.

Cilvēki runā, ka Jānis mēdzis izdzert kādu glāzīti. Varbūt tāpēc kaut kur nomaldījies. Savukārt Vladimirs Krops, SIA Strazdumuiža valdes priekšsēdētājs, apliecinājis, ka arī viņi ir iesaistījušies Jāņa meklēšanā.

Istabas durvis gan lauzt nenācās. Brīdi vēlāk, kamēr vēl uzkavējāmies pie priekšnieka kabineta ārdurvīm, viņš saņēma telefona zvanu. Izrādās, ka pazudušais vīrietis ir aizkļuvis līdz Rēzeknei, kur šobrīd atrodas savās dzimtas mājās un esot apslimis. Viņam būs jāatzīmējas vietējā neredzīgo organizācijā, ka viss kārtībās, un viņš tiek gaidīts atpakaļ Rīgā.

Foto

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl