Komentāri

Kādu vīrieti viņa kaimiņi un paziņas nebija redzējuši jau nedēļām ilgi. Šobrīd sākta aktīva pazudušā meklēšana.

Pavisam īsā laikā ziņa par neredzīgo mūziķu ansambļa 61 gadu veco saksofonistu Jāni Šarkovski izplatījās medijos. Paziņas stāstīja, ka Jāni Šarkovski pēdējo reizi redzējuši 2016. gada 7. februārī, svētdienas vakarā. Pēc pulksten 18.00 viņš aizgājis, nevienu no kopmītnes kaimiņiem nebrīdinot, bet līdz šim brīdim nav atgriezies.

Uz zvaniem neatbildot jau vairāk nekā 20 dienas. 8. februāra rītā Jānis Šarkovskis tā arī neieradās darbā, kur vienā no Baltezera jaunbūvēm strādāja par celtnieku. Ne uz vienu no mēģinājumiem Jānis, kurš jau divus gadus ansamblī spēlēja saksofonu, laika periodā no 7. līdz 20. februārim tā arī neieradās. Arī vēl pirmdien pusdienlaikā sastaptie kaimiņi Strazdumuižā, neredzīgo ciematā, jautāti par Jāņa atrašanās vietu, raustīja plecus.

Cilvēki runā, ka Jānis mēdzis izdzert kādu glāzīti. Varbūt tāpēc kaut kur nomaldījies. Savukārt Vladimirs Krops, SIA Strazdumuiža valdes priekšsēdētājs, apliecinājis, ka arī viņi ir iesaistījušies Jāņa meklēšanā.

Istabas durvis gan lauzt nenācās. Brīdi vēlāk, kamēr vēl uzkavējāmies pie priekšnieka kabineta ārdurvīm, viņš saņēma telefona zvanu. Izrādās, ka pazudušais vīrietis ir aizkļuvis līdz Rēzeknei, kur šobrīd atrodas savās dzimtas mājās un esot apslimis. Viņam būs jāatzīmējas vietējā neredzīgo organizācijā, ka viss kārtībās, un viņš tiek gaidīts atpakaļ Rīgā.

Foto

Video

Lasi vēl