Ķuzis tiesā strīdas par noformēto administratīvā pārkāpuma protokolu

Komentāri

Pie administratīvā pārkāpuma protokola ticis Latvijas galvenais likumsargs – policijas priekšnieks Ints Ķuzis. To noformējis Iepirkumu uzraudzības birojs (IUB) par Ķuža rīcību, dienesta auto iepirkuma konkursa uzvarētājam pārskaitot avansa maksājumu. Valsts policijas šefs to gan pārsūdzējis tiesā.

IUB uzskata, ka Ķuzis rīkojies nepareizi, slēdzot līgumu ar auto iepirkuma konkursa uzvarētāju un pārskaitot tam priekšapmaksu 20% apmērā no līguma summas. Firma pieder Saeimas deputātes Solvitas Āboltiņas vīram.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ķuzis pirmdien, 13. februārī, tiesā uzsvēra, ka neko pretlikumīgu neesot darījis. Priekšapmaksa esot pārskaitīta izņēmuma kārtā, laikā, kad Latvija bija prezidējošā valsts Eiropas Savienībā, lai policija varētu laikus tikt pie jauniem auto. Ķuzis akcentēja, ka no valsta naudas papildus nav iztērēts neviens cents.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl