Ķuzis: Gada laikā korupcijas dēļ atbrīvoti 10 policisti

Komentāri

Gada laikā koruptīvu darbību dēļ atbrīvoti 10 policisti – tā intervijā “900 sekundēm” norādīja Valsts policijas priekšnieks Ints Ķuzis.

Tas, ka daudz un gadiem tiek runāts par korumpētiem policistiem, nav nekāds noslēpums. Iekšējās drošības birojs nesen aizturēja divus policistus, kā arī veica izmeklēšanas darbības Rīgas reģiona pārvaldes Patruļpolicijas pārvaldes priekšnieka Vadima Junika darbavietā. Policijas priekšnieks pastāstīja, ka divi policisti patlaban ir atstādināti no dienesta pienākumu pildīšanas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Runājot par “iekšējo tīrīšanu”, Ķuzis norāda, ka korupcijas dēļ gada laikā no darba atbrīvoti aptuveni 10 policisti. Tomēr viņš vērš uzmanību arī uz atsevišķu likumsargu dzīvesveidu ārpus dienesta pienākumu pildīšanas.

“Mēs pievēršam ļoti pastiprinātu uzmanību, lai darbinieks arī ārpus darba laika nepārkāptu administratīvo pārkāpumu kodeksu un citas normas. Faktiski mēs šogad esam atbrīvojuši 21 policistu, kurš ārpus darba laika vadījis transporta līdzekli alkohola dzērienu iespaidā. Neskatoties uz to, ka tas nav bijis dienestā, ir pieņemti lēmumi par viņu atbrīvošanu,” saka Ķuzis.

Lai arī viņš pauda pārliecību, ka lielākā daļa likumsargu strādā godprātīgi, policijas priekšnieks gan aicināja sabiedrību informēt par negodprātīgiem policistiem.

Intervija ar Intu Ķuzi

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl