Ķuzis: Gada laikā korupcijas dēļ atbrīvoti 10 policisti

Komentāri

Gada laikā koruptīvu darbību dēļ atbrīvoti 10 policisti – tā intervijā “900 sekundēm” norādīja Valsts policijas priekšnieks Ints Ķuzis.

Tas, ka daudz un gadiem tiek runāts par korumpētiem policistiem, nav nekāds noslēpums. Iekšējās drošības birojs nesen aizturēja divus policistus, kā arī veica izmeklēšanas darbības Rīgas reģiona pārvaldes Patruļpolicijas pārvaldes priekšnieka Vadima Junika darbavietā. Policijas priekšnieks pastāstīja, ka divi policisti patlaban ir atstādināti no dienesta pienākumu pildīšanas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Runājot par “iekšējo tīrīšanu”, Ķuzis norāda, ka korupcijas dēļ gada laikā no darba atbrīvoti aptuveni 10 policisti. Tomēr viņš vērš uzmanību arī uz atsevišķu likumsargu dzīvesveidu ārpus dienesta pienākumu pildīšanas.

“Mēs pievēršam ļoti pastiprinātu uzmanību, lai darbinieks arī ārpus darba laika nepārkāptu administratīvo pārkāpumu kodeksu un citas normas. Faktiski mēs šogad esam atbrīvojuši 21 policistu, kurš ārpus darba laika vadījis transporta līdzekli alkohola dzērienu iespaidā. Neskatoties uz to, ka tas nav bijis dienestā, ir pieņemti lēmumi par viņu atbrīvošanu,” saka Ķuzis.

Lai arī viņš pauda pārliecību, ka lielākā daļa likumsargu strādā godprātīgi, policijas priekšnieks gan aicināja sabiedrību informēt par negodprātīgiem policistiem.

Intervija ar Intu Ķuzi

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl