1 komentārs
Dainis Īvāns liek noprast, kurš iemīļots Latvijas komponists, iespējams, bijis čekas ziņotājs!
LETA

Bijušā tautfrontieša Daiņa Īvāna rokās reiz nonākusi bijušā čekas virsnieka Māra Dreijera piezīmju grāmatiņa, kurā bija saraksts ar viņa iecienītākajām kontaktpersonām. Sarakstā bijuši daudzi uzvārdi, tostarp Latvijā pazīstams un ļoti iemīļots komponists, ”kurš dīvainā kārtā pēdējā laikā sācis pūst Krievijas stabulē,” tā intervijā laikrakstam Latvijas Avīze pauda Dainis Īvāns.

Bijušais Latvijas Tautas frontes (LTF) vadītājs paudis: ”Kad savelku toreiz piezīmju grāmatiņā lasīto un ”pēkšņās” izmaiņas cilvēku domāšanā tagad, man sāk likties, ka tas nāk ne no vecuma muļķības”, netieši norādot uz komponistu Imantu Kalniņu.

”Skaidrs, ka tie cilvēki [kas reiz ziņojuši VDK – red.] nav mainījušies un viņos joprojām ir verdziskais aģenta, ostītāja un labuma meklētāja gars. Skaidrs arī, ka Krievija savus iemidzinātos čekistus sāk atmodināt. Šiem cilvēkiem bija un ir ko slēpt, tāpēc viņus var ļoti viegli šantažēt. Par to nav šaubu, jo čekas metodes Krievijā nav mainījušās,” pauda D. Īvāns.

Imantdienas bez ImKas – komponists nevēlas uz skatuves nest sarūgtinājumu par politiku

Imantdienu tradīcija turpinās, taču šogad – bez paša Imanta Kalniņa. Komponists TV3 Ziņām atklāja, ka nevēlas uz skatuves nest savu sarūgtinājumu par politiku. Pārdomas par politiku Imantam Kalniņam rosinājušas pieņemt lēmumu, ka šogad izņēmuma kārtā viņš Imantdienās nepiedalīsies.

Imants Kalniņš bija starp tiem izredzētajiem, kas balsoja par Latvijas Neatkarības deklarāciju, viņš uzrunāja Tautas frontes kongresu, aktīvi darbojās politikā, taču tagad secina, – par Latviju šodien ir liela vilšanās.

TOP komentāri

  • haralds elceris
    +1 +1 0

    haralds elceris

    "Skaidrs, ka tie cilvēki [kas reiz ziņojuši VDK – red.] nav mainījušies un KA viņos joprojām ir verdziskais aģenta, ostītāja un labuma meklētāja gars." - tā varētu būt ar КГБ šestakiem aiz pārliecības, ne ar tiem, kurus kā piespieda sadarboties. cita lieta, ja spiež joprojam.

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl