Kuri ir 2015. gada spilgtākie notikumi un personības? Mēs vēlamies uzzināt tavas domas!

Pievienot komentāru
Kuri ir 2015. gada spilgtākie notikumi un personības? Mēs vēlamies uzzināt tavas domas!
Foto: LETA

Tuvojoties gadumijai, izvērtējam aizvadītā gada spilgtākos notikumus. Un arī šogad aicinām skatītājus piedalīties gada topa veidošanā, atceroties gada nozīmīgākos brīžus.

Šis gads ir bijis notikumiem bagāts politikā, ekonomikā, kultūrā, sportā kā arī citās jomās. Kā ierasts gada nogalē tiek pavilkta svītra paveiktajam un arī LNT ziņu dienests šos notikumus apkopo īpašā gada notikumu topā.

Aicinām arī skatītājus izteikt savu viedokli par to, kas šogad licies svarīgs. To var izdarīt aizpildot anketu šeit, kur attiecīgā  ailītē jānorāda nozīmīgākais notikums. Piemēram, kādam gada notikums politikā varbūt būs valsts prezidenta vēlēšanas. Taču kādam citam, iespējams, atmiņā vairāk būs palikuši Vējoņa vārdi uzreiz pēc apstiprināšanas prezidenta amatā.

Sabiedrības sašutumu izraisīja Vienotības vadītājas Solvitas Āboltiņas ūjināšana pensionāru piketā – arī šis mirklis, aizvadītā gadā kādam ir bijis nozīmīgs. Šo gadu dzīvojām domu par bēgļu plūdiem un to, kā būs, kad viņi nonāks līdz Latvijai. Sabiedrības un politiķu viedokļi atšķīrās, taču neraugoties uz to bēgļu uzņemšanas plāns tika apstiprināts.

Aicinām balsot arī par kultūras notikumu, kā arī noteikt, kurš ir gada spilgtākais notikums sportā. Anketās jānorāda arī šī gada cilvēks, gada lielākais pārsteigums. Astoņi jautājumi, uz kuriem atbildot veidosies kopaina par visu šo gadu kopumā. Atbildes tiks apkopotas un rezultātu uzzināsit LNT Ziņu vecgada notikumu apskatā.

Foto:

Skaties video!