Komentāri

Veselības ministrija  piedāvājusi trīs iespējamos veselības aprūpes finansēšanas modeļus. Kuru no tiem atbalsta iedzīvotāji? To skaidroja raidījums 900 sekundes un pētījumu aģentūra TNS.

Ceturtā daļa (26%) Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā uzskata, ka vispiemērotākais veselības aprūpes finansēšanas modelis ir jau esošais, proti, no valsts budžeta.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Piektā daļa (19%) aptaujāto domā, ka veselības aprūpe jāfinansē no valsts budžeta ieņēmumiem un iedzīvotāju obligātā līdzmaksājuma proporcionāli ienākumiem.

Savukārt, desmitā daļa (10%) uzskata, ka veselības aprūpe jāfinansē no valsts budžeta un iedzīvotāju apdrošināšanas prēmiju maksājumiem, kas būtu 25-70 eiro mēnesī.

23% aptaujāto domā, ka neviens šiem modeļiem nav piemērots, bet piektajai daļai (22%) iedzīvotāju nav konkrēta viedokļa šajā jautājumā.

Video

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl