Komentāri
Kundziņsalā atrasti 208 pārvadājumu konteineri ar nezināmas izcelsmes ķīmiskām vielām
Reinis Hofmanis / f64

Rīgas brīvostas pārvaldes Ostas policija informējusi Valsts vides dienestu (VVD) par 208 pārvadājumu konteineriem ar nezināmas izcelsmes ķīmiskām vielām, pastāstīja VVD sabiedrisko attiecību speciāliste Maruta Bukleviča.

Viņa skaidroja, ka pirmdien VVD Lielrīgas reģionālā vides pārvalde (RVP) saņēma informāciju no Rīgas brīvostas pārvaldes Ostas policijas par to, ka SIA “Baltic Container Terminal” terminālī Rīgas Brīvostas teritorijā Kundziņsalā ilgstoši un neatbilstoši tiek uzglabāti 208 jūras pārvadājumu konteineri. Daļā no tiem atrodas nezināmas izcelsmes ķīmiskās vielas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Apsekojot objektu, inspektors konstatēja, ka daži no konteineriem ir bojāti un pēc marķējuma to saturu noteikt nav iespējams.

Līdz ar to SIA “Baltic Container Terminal” dots rīkojums izvērtēt katra konteinera saturu un nodot to komersantiem, kuriem ir atbilstošas atļaujas ķīmisko vielu savākšanai un cita veida materiālu apsaimniekošanai.

Tāpat VVD Lielrīgas RVP sākusi lietvedību par administratīvo pārkāpumu, tādēļ līdz 25.augustam komersantam jāsniedz paskaidrojums, kā izveidojusies pašreizējā situācija.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl