Kuldīgas prokurora automašīnas dedzināšanas lietā izskata vairākas versijas

1 komentārs
Kuldīgas prokurora automašīnas dedzināšanas lietā izskata vairākas versijas
EDIJS PĀLENS, LETA

Kuldīgas prokurora automašīnas dedzināšanas lietā izskata arī versiju, ko nesaista ar amatpersonas profesionālo darbību.

Taču šis gadījums jebkurā gadījumā nav pieņemams un ir ārkārtas, tāpēc iekšlietu ministrs Sandis Ģirģens (“KPV LV”) uzdevis policijai veikt intensīvu izmeklēšanu un gaida ziņojumu par rezultātiem.

Arī ģenerālprokurors Ēriks Kalnmeiers uzskata, ka īpašuma iznīcināšana prokuroram ir kliedzošs fakts. Tai pat laikā viņš norāda, ka uzbrukuma motīvi var būt arī nesaistīti ar cietušā profesionālajām darba gaitām.

“Neizdarīsim priekšlaicīgus secinājumus, versijas ir vairākas, tajā skaitā privātā dzīve un citi apstākļi,” norāda Kalnmeiers.

Jau vēstīts, ka aizdedzināta Kuldīgas rajona prokuratūras prokurora, bijušā Kuldīgas policijas iecirkņa priekšnieka Ginta Mežiņa automašīna. Degusi arī viņa dzīvesbiedres automašīna un pirts māja.

Jāpiebilst, ka šis ir kārtējais ļaunprātīgas dedzināšanas gadījums Kuldīgā. Līdzīgs noziedzīgs nodarījums fiksēts maijā, kad uguns liesmas nopostīja vairākus vietējam uzņēmējam piederošus auto. Jau tad pašvaldība lūdza pēc iespējas ātrāk atklāt šo noziegumu. Šobrīd, pēc atkārtota gadījuma, tā pamatoti satraukta par iedzīvotāju drošību.

Lasi vēlAculieciniece stāsta par automašīnu dedzināšanu Kuldīgā, kad sadega vairāki restorāna ”Goldingen Room” īpašniekam piederoši vēsturiskie spēkrati