Kuldīgas novada teritorijā atceļ dažādas brīvā laika nodarbības telpās

Pievienot komentāru
Kuldīgas novada teritorijā atceļ dažādas brīvā laika nodarbības telpās
KASPARS KRAFTS, F64

Visa Kuldīgas novada teritorijā gan bērniem, gan pieaugušajiem līdz 14. oktobrim ir atceltas amatiermākslas, sporta kolektīvu kontaktnodarbības (komandu sporta spēles) un brīvā laika nodarbības ar pulcēšanos telpās, iespēju robežās nodrošinot to norisi attālināti, liecina Kuldīgas novada domes ārkārtas sēdes lēmums.

Ierobežojumi ir spēkā no piektdienas, 2. oktobra.

Deputāti uzdeva pašvaldības Administratīvajai nodaļai nodrošināt šā lēmuma nosūtīšanu Ministru kabinetam un blakus esošām pašvaldībām, kā arī publiskot plašsaziņas līdzekļos.

Kā vēstīts, no piektdienas Kuldīgas 2. vidusskolā mācību process notiks attālināti. Skolā ar Covid-19 ir slimi divi pedagogi, kā arī viens tehniskais darbinieks.

Karantīna jau iepriekš bija noteikta arī četrās V. Plūdoņa Kuldīgas vidusskolas klasēs, vienā grupā pirmsskolas izglītības iestādē “Cīrulītis” un vienā grupā pirmsskolas izglītības iestādē “Ābelīte”. Saskaņā ar epidemiologu norādēm attālināti mācās 7.-9. klašu skolēni un arodklases audzēkņi Viduskurzemes pamatskolā – attīstības centrā.

Saskaņā ar Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) apkopotajiem datiem līdz 1. oktobra rītam Kuldīgā bija reģistrēti 65 Covid-19 saslimšanas gadījumi.

Covid-19 izplatības dēļ no 1. oktobra līdz 14. oktobrim Daugavpilī un Kuldīgā ieviesti ierobežojumi, tostarp pasākumos iekštelpās vienlaikus varēs uzturēties ne vairāk kā 500 cilvēku, bet sabiedriskās ēdināšanas vietās pie viena galdiņa nevarēs atrasties vairāk par astoņiem apmeklētājiem, trešdien ārkārtas sēdē lēma Ministru kabinets.

Lasi vēl – Covid-19: Daugavpilī un Kuldīgā līdz oktobra vidum ieviesīs ierobežojumus