Kuldīgā Covid-19 uzliesmojuma dēļ attālināti mācīsies visas klases Viduskurzemes pamatskolā-attīstības centrā

Pievienot komentāru
Kuldīgā Covid-19 uzliesmojuma dēļ attālināti mācīsies visas klases Viduskurzemes pamatskolā-attīstības centrā
KASPARS KRAFTS, F64

Kuldīgā Covid-19 uzliesmojuma dēļ no pirmdienas, 5.oktobra, attālināti mācīsies visas klases Viduskurzemes pamatskolā-attīstības centrā, aģentūrai LETA pastāstīja Kuldīgas pilsētas pašvaldības pārstāve Kristīne Duļbinska.

Savukārt pirmsskolas izglītības iestādē “Bitīte” divām grupām noteikta karantīna, jo saslimusi viena skolotāja.

Kā ziņots, aizvadītajā diennaktī Kuldīgā reģistrēti seši jauni inficēšanās gadījumi ar Covid-19, kopā inficēto skaitam sasniedzot 91.

Kuldīgā pašizolācijā ir viena Kuldīgas Centra vidusskolas klase, visi Kuldīgas 2.vidusskolas skolēni un skolotāji un četras klases V. Plūdoņa Kuldīgas vidusskolā.

Pa vienai grupai karantīnā ir pirmsskolas izglītības iestādēs “Cīrulītis” un “Ābelīte”.

Lasi vēl: Kuldīgā pašizolācijā nonākusi arī viena Kuldīgas Centra vidusskolas klase

LETA jau ziņoja, ka piektdien Kuldīgas novada domes ārkārtas sēdē tika pieņemts lēmums visa Kuldīgas novada teritorijā gan bērniem, gan pieaugušajiem līdz 14.oktobrim atcelt amatiermākslas, sporta kolektīvu kontaktnodarbības (komandu sporta spēles) un brīvā laika nodarbības ar pulcēšanos telpās, iespēju robežās nodrošinot to norisi attālināti.

Kā ziņots, pēdējās diennakts laikā Kuldīgas reģistrēti seši jauni Covid-19 gadījumi, bet patlaban kopumā pašvaldības teritorijā mīt 91 aktīvs Covid-19 slimnieks, liecina Slimību profilakses un kontroles centra jaunākie dati.