2 komentāri
Kukuļņemšanā apsūdzētais Vaškevičs lūdzis veikt izmeklēšanu par draudiem viņu nogalināt
"Pēc tam, kad mani spridzināja, dedzināja manu auto, vajāja manas ģimenes locekļus, es nevaru izturēties pret šiem draudiem kā pret stulbu joku," sociālajā tīklā "facebook" raksta Vaškevičs. (LETA)

Kukuļņemšanā apsūdzētais un Austrijā dzīvojošais bijušais Valsts ieņēmumu dienesta (VID) ģenerāldirektora vietnieks Vladimirs Vaškevičs lūdzis Latvijas Ģenerālprokuratūru veikt izmeklēšanu par anonīmu interneta komentāru, kurā ierosināts viņu nogalināt.

22. novembrī portālā “apollo.tvnet.lv” zem raksta “Vaškevičs pastāstījis par dzīvi Austrijā” kāda persona ar segvārdu “Sams” ievietojis komentāru: “Vai tad mums nav dakteri, kas ar klusinātāju var aizbraukt un izārstēt viņu (Vaškeviču) no visām kaitēm uz mūžiem??? Pie reizes Vilkastei lodi starp acīm ielaist. Nebūtu nekāda satraukuma vairs.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Uzņēmēja Ināra Vilkaste ir Vaškeviča dzīvesbiedre.

“Pēc tam, kad mani spridzināja, dedzināja manu auto, vajāja manas ģimenes locekļus, es nevaru izturēties pret šiem draudiem kā pret stulbu joku,” sociālajā tīklā “Facebook” raksta Vaškevičs.

Tāpēc Vaškevičs vērsies pie ģenerālprokurora Ērika Kalnmeiera ar iesniegumu, kurā lūdz veikt visus viņa un ģimenes locekļu dzīvības aizsardzībai nepieciešamos pasākumus un pārbaudes, tostarp, arī noteikt, vai augstākminētais komentārs satur nozieguma pazīmes, proti, draudus izdarīt slepkavību un smagus miesas bojājumus.

Kukuļdošanas lietā Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja aizturētais Vaškevičs tika apcietināts jau 2011. gada ziemā, taču vēlāk viņu atbrīvoja pret 85 372 eiro drošības naudu.

Pēc atbrīvošanas Vaškevičs ar tiesas atļauju devās uz Austriju, kur toreiz, pēc viņa advokātes Jeļenas Kvjatkovskas teiktā, spēji pasliktinājās viņa veselības stāvoklis, tādēļ bija nepieciešama akūta operācija un pēc tam – ārstēšanās.

Austrija atteikusi Latvijai viņu izdot tiesāšanai, jo Vaškeviča veselības stāvoklis liedz viņam apmeklēt tiesas sēdes, kā arī izslēdz jebkāda veida transportēšanu.

2007. gadā toreizējais Valsts ieņēmumu dienesta Muitas kriminālpārvaldes vadītājs Vaškevičs cieta noziedznieku sarīkotā sprādzienā. Spridzeklis bija novietots zem Vaškeviča automašīnas.

Neskatoties uz mitināšanos Austrijā Vaškevičs, piemēram, sabiedrības iniciatīvu portālā “Manabalss.lv” sācis vākt parakstus par Latvijas specdienestu apvienošanu.

TOP komentāri

 • Arturs Kasuba
  +3 +3 0

  Arturs Kasuba

  Atceros to vasaru, kad vina subaru uzpridzinaja...savads veids ka atbrivoties no ta, kas njem kukulus...
 • s
  0 0 0

  s

  Varbūt lietas rindas kārtibā-pabeigt kukuļdošanas lietu, apsūdzētajam klātesot, tad procesa tišu vilcināšanu,apmelošanu(ar filmu),tad pienāks rinda "draudiem".

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl