Kučinskis tomēr kļūs par Saeimas deputātu

Komentāri
Kučinskis tomēr kļūs par Saeimas deputātu
Foto: LETA

Pašreizējais Latvijas Lielo pilsētu asociācijas izpilddirektors Māris Kučinskis kļūs par Saeimas deputātu. Lai gan uzreiz pēc vēlēšanām viņš paziņoja, ka pašreizējā Saeimas sasaukumā darbu nesāks, savu viedokli politiķis tagad mainījis, savus sākotnējos paziņojumus nodēvējot par pārlieku emocionāliem.

Tagad Kučinskis skaidro, ka esot vienojies ar Lielo Pilsētu asociāciju, ka viņš nezaudēs darbu šajā organizācijā arī kļuvis par Saeimas deputātu. Turklāt Kučinskis vairs neredzot iemeslu izvairīties no politiskās darbības, jo rudenī pats gatavojas startēt Saeimas vēlēšanās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Saeimā viņš stāsies Eiropas Parlamentā ievēlētās Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) deputātes Ivetas Grigules vietā. Grigule ZZS sarakstā startēja ar trešo numuru un bija vienīgā, kas no šī saraksta tika ievēlēta. Viņa īstenoja ļoti plašu reklāmas kampaņu, kuru neviennozīmīgi vērtē arī viņas pašas partija.

Nākamreiz, visticamāk, vēlētāji Griguli neievēlēs – tā šorīt 900 sekundēs izteicās Zaļo un zemnieku savienības valdes priekšsēdētājs, labklājības ministrs Uldis Augulis.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl