Kučinskis: Skatoties uz budžetu, nākamais gads dos pieaugumu Latvijas attīstībai

1 komentārs
Kučinskis: Skatoties uz budžetu, nākamais gads dos pieaugumu Latvijas attīstībai

Pēc 20 stundu gara darba šorīt puspiecos no rīta Saeima pieņēma nākamā gada budžetu. Neilgi pēc tam telefonintervijā 900 sekundēm premjers Māris Kučinskis pauda gandarījumu, ka pieņemšanas laikā nav pazaudēta neviena no pieteiktajām prioritātēm un nākamais gads šajā ziņā dos pieaugumu Latvijas attīstībai.

Premjers norādīja, ka, pieņemot 2017. gada budžetu, netika pazaudēta neviena no pieteiktajām prioritātēm. “Uzskatu, ka nākamais gads, skatoties uz budžetu, dos Latvijas attīstībai labu pieaugumu,” teic Kučinskis.

Viņš vēlējās uzteikt kvalitatīvu domu apmaiņu starp opozīciju, tomēr nākotnē būtu jādomā par ātrāku darbu pie budžeta.

Daudzi ekonomikas eksperti norāda, ka šis varētu būt pēdējais pirmskrīzes budžets. Atbildot uz jautājumu, vai valstij ir scenārijs ekonomiskās krīzes gadījumā, Kučinskis norādīja, – nevaram justies droši par to, ka Eiropā vai pasaulē būs finanšu krīze, tomēr Latvija zināmā mērā var droši justies.

Runājot par turpmākajiem notikumiem, viņš norādīja, ka valdības lielākais izaicinājums ir ilgtspējīgas nodokļu politikas izstrāde. Šodien Kučinskim paredzēta tikšanās ar veselības ministri par nozares finansējumu.

Video

TOP komentāri

  • SO.
    0 0 0

    SO.

    Latvijas attistiba būtu ekonomika, uzņēmumu ražošanas apjoma pieaugums, to skaita palielināšanās, tas iet mazumā, tad kāda attistiba? Likumus var mainīt tā un šitā, kā vajag, bet to, kas pašiem algas palielina, tas ir akmenī iecirsts. MUN, ko daži izmanto ļaunprātīgi, likvidē pavisam, nevis cīnās ar blēžiem.Laikam darbojas likums, ka vārna vārnai acīs neknābs.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl