22 komentāri

Ministru prezidents Māris Kučinskis ierosinājumu ar īpaša likuma palīdzību padarīt publiskas “oligarhu lietas” sarunas sauc par absurdu. Ar šādu apgalvojumu viņš nāca klajā raidījumā “900 sekundes”.

Portāls Skaties.lv jau vēstīja, – aptuveni mēneša laikā varētu beigties KNAB sāktā pārbaude par sarunu autentiskumu. Tikmēr izmeklēšanas komisijas locekļi šobrīd domā, kā noslepenotās sarunas padarīt atklātas. Tā, piemēram, Andrejs Judins, kas jau sācis ar oligarhu lietas materiāliem iepazīties, uzskata, ka tur ir pieradījumi valsts nozagšanai, tāpēc ar īpašu likumu tie būtu padarāmi publiski.

Tikmēr Kučinskis uzskata,  – Judina izteicieni esot absurdi. Premjers argumentē, ka nevar ar atsevišķu likumu padarīt sarunu noklausīšanos publisku. Viņš pauda viedokli, ka tas būtu bīstams precedents.

Skaties VIDEO!

TOP komentāri

  • Lasītāja
  • Margarita
    +12 +12 0

    Margarita

    Ko tad viņš iedomājas piesegt savus no savas partijas... tad tāds mērglis nevar strādāt, par ministru prezidentu , kurš nevēlas , lai tauta to visu zin ....Zagļu banda!!!!
  • Kaspars Zvirgzdiņš

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl