Kučinskis netic, ka veselības nozare īsā laikā piedzīvos ātras un pozitīvas pārmaiņas

2 komentāri

Valdībā gaidāmas plašas diskusijas, taču kopā ar Finanšu ministriju ir jāspēj definēt, kā palielināt finansējumu veselības nozarei, tā 900 sekundēm norādīja premjers Māris Kučinskis.

“Īstenot reformas tādos tempos, kā vēlas ministrija, nav iespējams. Ir apstiprināts paveicamo darbu grafiks, un tam pakāpeniski jāiet cauri, tādējādi dzīvē īstenojot plānotos pasākumus,” sacīja premjers.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tāpat Kučinskis norādījis, ka nākamnedēļ plāno tikties ar mediķu organizācijām un solīja tās “nebarot” ar tukšiem solījumiem.

Savukārt, komentējot skandālu saistībā ar VID ierēdņiem, viņš norādīja ka šī diemžēl nav vienīgā valsts iestāde, kur novērojami negodprātīgi darbinieki, un darba valdībā ir daudz.

“Domāju, ka negodprātīgais VID darbinieks, kuru rotēs uz citu darbavietu, varētu arī nepiekrist ieņemt piedāvāto amatu,” piebilda premjers.

Video

TOP komentāri

 • SO.
  0 0 0

  SO.

  Kaut premjeram pietiktu spēka turēties pretī un panākt pamatotas reformas.Keris varetu iet Belēvičam palīgā, nevis tikai bļaustities.Ja paši neprot, lai aiziet kursos pie igauņiem.Beleviča ministrešanas laikā pat zāles dargākas palikušas.Lūk, bij. farmacijas boss.
 • arnolds
  0 0 0

  arnolds

  Pat mulkim skaidrs, ka bez kas nebus. Valdiba naudu nedod, bet no ministra gaida debesu manna. Vai telo mulkus, vai tadi ir patiesiba.

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl