Kučinskis ir pārliecināts, ka saistībā ar OIK krāpšanās skandālu valstij nebūs papildu izmaksu

3 komentāri
Kučinskis ir pārliecināts, ka saistībā ar OIK krāpšanās skandālu valstij nebūs papildu izmaksu
REUTERS/SCANPIX

Premjerministram Mārim Kučinskim radusies pārliecība, ka Ekonomikas ministrijai būs izdevies novērst, ka valstij rodas papildu izdevumi saistībā ar skandālu par elektroenerģijas ražošanu obligātajā iepirkumā.

Par to valdības vadītājs paziņoja pēc ziņojuma uzklausīšanas par iespējamajiem krāpšanas gadījumiem ar elektrības ražošanu obligātajā iepirkumā.

Māris Kučinskis

Attiecībā uz to, ka mēs paši sev radām papildu izmaksas, šobrīd koalīcijā radās jau pārliecība, ka Ekonomikas ministrija to nobremzēs.

Savukārt ekonomikas ministrs Arvils Ašeradens sacīja, ka viņam ir skaidri soļi, kā rīkoties tālāk, bet ar tiem viņš sola iepazīstināt otrdien, 31. oktobrī.

Ministrs pagaidām atklājis vien to, ka Ekonomikas ministrija ir tikusi maldināta par patieso situāciju ar atļauju izsniegšanu. Viņš tāpat atzinis, ka uzņēmums “Sadales tīkls” neievērojot elektroenerģijas ražotāju pieslēgšanas shēmu. Ašeradenam arī radušies jautājumi, kā šo procesu uzraudzījusi Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija.

Kā iepriekš tika ziņots, vairāki uzņēmumi, iespējams, krāpušies, lai iegūtu iespēju elektrību tirgot par paaugstinātu cenu, kas visiem elektrības patērētājiem izmaksātu līdz 100 miljoniem eiro nākamajos 10 gados.

TOP komentāri

 • Seniors
  +2 +2 0

  Seniors

  Kartejo reizi , bagatakie uznemumi un to vaditaji , iedzivojas un iedzivosies , uz Latvijas Tautas , rekina .Sodit , ar realu cietumsoda , sadus izlaupitajus . Latvijas tiesibsargajosas iestades , gul uz lauriem !Cik , Latvijas izzadzeji , notiesati ar REALU brivibas atnemsanu ? Paglauda pa spalvinai , un dzivo , zog talak . Gadiem ilgi , velkas izmeklesanas un tiesas procesi ievelkas , beigas - nevainigs !Skatijos raidijumu , par Slesera iztaujasanu . Smiekli nak !!! Komisijas locekli sez , galvas nodurusi . Viens pats SLESERS runa ! Beigu rezultats bus = NEVAINIGS !!! Kur Latvija , ir taisniba ??? ZAGLI - nevainigi !!! Izsmiekls !!!
 • Manuprāt
  +2 +2 0

  Manuprāt

  Protams, valstij jau nu nebūs papildus izmaksas, bet man jau sen tās ir.
 • Robins Huds
  +2 +2 0

  Robins Huds

  Atgriezt izkrapto naudu ble Kucinski!!!!!!nevis par papidu zaudejumiem runat...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl