Kučinskis: Ir daudz jautājumu par “Sadales tīkla” darbu; domāju, ka būs vēl kriminālprocesi

3 komentāri

Ministru prezidents Māris Kučinskis raidījumā 900 “sekundes”, vaicāts par OIK skandālu, pauda, – “domāju, ka tiks rosināti vēl citi kriminālprocesi”, piebilstot, ka patlaban ir “daudz jautājumu par “Sadales tīkla” darbu”.

Viņš arī pauda, – ja “Sadales tīklā” strādā profesionāļi, tad bija jāsaprot, kas notiek [saistībā ar OIK skandālu – red.] Patlaban jautājums ir par to, vai notikušais bija apzināti.

Viņš atzina, ka arī jautājums par “Sadales tīkla” darbību var nonākt policijā.

“Sadales tīkla” vadības atkāpšanās saistībā ar OIK skandālu šobrīd ir ekonomikas ministra izšķiršanās, sacīja Kučinskis.

Jau ziņojām, – raidījums ”Nekā personīga” atklāja vairākus uzņēmumus, kuri nav laikā pabeiguši projektus, bet licences saglabājuši, ”Sadales tīkla” testā padodot jaudu no pārvietojama ģeneratora. Ja šie uzņēmumi sāks darbu un izmantos iespēju elektrību tirgot par paaugstināto cenu, patērētājiem tas izmaksās līdz 100 miljoniem eiro OIK maksājumos nākamajos 10 gados.

Valstij piederošais uzņēmums ”Sadales tīkls” uz pārbaudes laiku atstādinājis trīs darbiniekus, kuri bija iesaistīti koģenerācijas staciju pārbaudēs un atļauju izrakstīšanā, no amata atkāpies a/s ”Sadales tīkls” valdes loceklis Rolands Lūsvers.

TOP komentāri

 • domātājs
  +2 +2 0

  domātājs

  No "Sadales tīkliem" varētu droši vien mācīties 90-to gadu mafija. Dāvinājumus "Sadales tīkli" nepieņem.It sevišķi, ja tās ir dārzkopības biedrības gaisa elektrolīnijas. Gribat elektrību,ņemiet jaunu pieslēgumu. Tas nozīmē:
  1) Apmaksājiet projekta izstrādi (zem 100 eiro no vienas saimniecības)
  2)Apmaksājiet jaudīgu trīs fāžu elektrisko kabeļu un sadales skapju, skaitītāju izbūvi (zem 1000 eiro viena saimniecība).Bet ja kuram nevajag trīs fāzes, bet vienu,? Maksa vienāda. Beigās visu par "baltu velti" pārņem savā īpašumā "Sadales tīkli"
  Kā šo procesu var nosaukt? Dāvinājumus "Sadales tīkli" nepieņem un neviens labprātīgi to nedāvinātu. Galvenais, ja "Sadales tīkli" uzņem šos kabeļu tīklus savā bilancē, kā tas atspoguļojas? Varbūt fizisko personu ieguldītā nauda nemaz neuzrādās un aiziet kādas citas fiziskas personas kabatā? Šeit runa iet par vairākiem simtiem tūkstošu eiro.
  P.S. Darbība norisinās ciematā.
 • pensionārs
  +1 +1 0

  pensionārs

  Nav saprotams ar ko nodarbojas ministriju ierēdņi? Droši vien saņēma "kukulīšus"
 • s

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl