Komentāri

Plaši apspriestās “deputātu kvotas” ir par lielu un šai summai vajadzētu būt mazākai – tā intervijā LNT 900 sekundēm atzina Ministru prezidents Māris Kučinskis.

Šodien Saeima pieņems galīgo lēmumu par nākamā gada budžetu. Ņemot vērā iepriekšējo pieredzi, valdības vadītājs izteica prognozi, ka sēde par budžetu nebūs rekordgara, tomēr 12 stundās tā varētu arī neiekļauties.

Kā lielākais izaicinājums, pēc Kučinska domām, nākotnē būs ceļu nozare – valdība sāks strādāt pie tā, lai nezaudētu Eiropas fondu līdzekļus, aptuveni 300 miljonus eiro. Tāpat viņš vērsa uzmanību uz ierēdņu algu reformām, kas būs jārealizē nākamgad, piebilstot, ka tā ir Valsts kancelejas atbildība.

Kad šovasar koalīcijas politiķi sāka veidot jauno budžetu tā sauktajām “deputātu kvotām” bija plānots atvēlēt nepilnus trīs miljonus eiro. Taču patiesībā deputātiem šoreiz atļauts rīkoties ar sešas reizes lielāku summu.

Komentējot, kāpēc tik būtiski palielināta “kvotu” summa, premjers atzina, ka tās ir par lielu. “Nākotnē man vajadzētu vērsties Saeimā, lai vienotos par robežām [deputātu kvotām], gan projektiem, ko Saeima atbalsta. (..) Summai noteikti vajadzētu būt mazākai kā šogad,” norādīja Kučinskis.

Video

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm 1

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl