Kučinskim ir ideja bēgļu jautājumā! 60% sabiedrības tā patīk!

3 komentāri

Publiski izskanējušās aplēses liecina, ka Eiropas Savienībā šogad varētu ierasties vēl apmēram miljons bēgļu. Latvijas nostāja šobrīd ir, ka mūsu valsts vairāk bēgļu, kā iepriekš nolemts, nevarēs uzņemt. Premjerministrs Māris Kučinskis uzskata, ka Latvijai drīzāk vajadzētu novirzīt līdzekļus, lai mazinātu bēgļu plūsmu uz Eiropu, nekā uzņemt patvēruma meklētājus savā valstī.

Jaunas aptaujas dati rāda, – lielākā daļa (60%) Latvijas iedzīvotāju piekrīt šim Māra Kučinska piedāvājumam. Tikmēr ceturtā daļa (26%) nepiekrīt idejai, ka mūsu valstij finanšu līdzekļus drīzāk vajadzētu novirzīt bēgļu plūsmas uz Eiropu samazināšanai, nevis patvēruma meklētāju uzņemšanai pašu valstī. Interesanti, ka 14% iedzīvotāju nav konkrētas nostājas šajā jautājumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Skaties video!

Eiropas Savienībā šogad varētu ierasties miljons bēgļu, saka Rinkēvičs

Patvēruma meklētāju skaitu precīzi nevar prognozēt, taču arī publiski izskanējušās aplēses liecina, ka Eiropas Savienībā (ES) šogad varētu ierasties vēl apmēram miljons bēgļu, tā trešdien Saeimas Eiropas lietu komisijas sēdē sacīja Latvijas ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs.

Teju miljons bērnu Āfrikā cieš no bada, liecina ANO apkopotie dati

Postošā sausuma dēļ, kuru izraisījušas krasas klimata pārmaiņas, iedzīvotājiem jācieš no ūdens un pārtikas trūkuma.

Vissmagāk divus gadus ieilgušais sausuma periods skāris tieši bērnus, un nepieciešama steidzama rīcība, lai situāciju mainītu, tā norāda Apvienoto Nāciju Starptautiskais Bērnu fonds.

TOP komentāri

 • Igors Žuks
  +2 +2 0

  Igors Žuks

  nedrīkst rakstīt "Jaunas aptaujas dati rāda, – lielākā daļa (60%) Latvijas iedzīvotāju piekrīt šim Māra Kučinska piedāvājumam." ja reāli neesat aptaujājuši visus, jāraksta no aptaujātiem respondentiem, jo manu viedokli jūs neesat prasijuši
 • Janis Jonins
 • haralds elceris
  0 0 0

  haralds elceris

  Kučinskis ne vienīgais, kam ir ideja bēgļu jautājumā! ne 60% sabiedrības tā patīk, bet 60% aptaujāto un ≈ 60% sabiedrības tā patīk, ja sabiedrības locekļi aptaujai izvēlēti proporcionāli pēc vecumiem, izglītības, saprašanas, tautības, politiskās pārliecības un profesijām, nevis kā Saeimā, kur saldofōni un lumudurātōri pārstāvēti superproporcionāli, bet cilvēki, kuri domājot lieto smadzenes, subproporcionāli !
  Latvijas nostāja šobrīd ir, ka mūsu valsts vairāk bēgļu, kā iepriekš nolemts, nevarēs uzņemt. āha. tāda bija arī, kad bija nolemts uzņemt tikai 250 "bēgļus" un Nelaimdo†a Lēnuma meloja kā seks, ka vairāk ne,
  https://www.youtube.com/watch?v=ZbLNwWRidis
  https://www.youtube.com/watch?v=zVzF_WwaGgE
  nepagāja ne 1/2 gads, kā jau 3X vairāk. noapaļojot par kārtu gadā aug jāuzņemamo "bēgļu" skaits. tas ir ≈ 7 500 000 2020. gadā.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl