Kučinska valdības darbu sabiedrība vērtē zemu, liecina aptauja

2 komentāri
Kučinska valdības darbu sabiedrība vērtē zemu, liecina aptauja

Māra Kučinska vadītā valdība strādā vairāk nekā deviņus mēnešus. Kā sabiedrība vērtē šīs valdības darbu un kuru ministru darbs tiek vērtēts visaugstāk, kā arī – kuru visvājāk?

Māra Kučinska valdību Saeima apstiprināja šā gada sākumā – 11. februārī. Vidējais vērtējums nav augsts – no 10 iespējamiem punktiem Latvijas iedzīvotāju pašreizējās valdības darbu novērtējuši vien ar 4,2 punktiem.

Salīdzinoši augstu vērtējumu (7 līdz 10 punkti) snieguši 12% Latvijas iedzīvotāju. Vidēju vērtējumu (5 un 6 punkti) 32% TNS aptaujāto. Savukārt zemu vērtējumu (1 līdz 4 punkti) snieguši 45% iedzīvotāju.

900 sekundes lūdza vērtēt arī katra ministra darbu. Ja runā par kopējo vērtējumu, tad tas ir līdzīgs kā visai valdībai – vien 4,3 punkti no 10 iespējamiem.

Vislabāk novērtēts aizsardzības ministra Raimonda Bergmaņa darbs (5,3 punkti). Otrajā vietā – kultūras ministre Dace Melbārde un iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis ar 4,8 punktiem. Tālāk seko ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs (4,6), finanšu ministre Dana Reizniece Ozola un zemkopības ministrs Jānis Dūklavs ar 4,5 punktiem. Jau nedaudz vājāk tiek vērtēti satiksmes ministrs Uldis Augulis, reģionālo lietu ministrs Kaspars Gerhards. Vēl vājāk – tieslietu ministrs Dzintars Rasnačs un ekonomikas ministrs Arvils Ašeradens – viņiem vien 4 punkti no 10 iespējamiem

Vissliktāk novērtētie ir veselības, labklājības un izglītības ministri – attiecīgi Anda Čakša no sabiedrības saņem vien 3,9 punktus, Jānis Reirs (3,9 punkti), bet pēdējā vietā ar viszemāko vērtējumu ir Kārlis Šadurskis (3,2 punkti no 10 iespējamiem).

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl