Komentāri

Topošas valdībā ir iebūvēti konflikti, tāpēc ir šaubas, cik produktīvs būs tās darbs, bet pati valdība ilgtspējīga. Tā par Māra Kučinska joprojām tikai uz papīra sazīmēto valdību izsakās politikas eksperti. Lielākās problēmas Kučinskim sagādāšot aizvainoto parteru no Vienotības savaldīšana un samierināšana. Vēl pirms izveidošanas topošais kabinets tiek arī kritizēts par ambīciju trūkumu, atsakoties no dažādām nepieciešamām reformām.

Šonedēļ Kučinskis atzina, ka par 95% viņa valdības ir gatava. Vienīgā neskaidrība ir par trim Vienotības ministriem, kurus partijai jāatrod līdz pirmdienai. Eksperti nešaubās, ka tas arī notiks, un valdība visticamāk tiks apstiprināta 11. februāri. Taču neviens no ekspertiem valdībai vieglas dienas nesola.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Spilgts piemērs bija Āboltiņas paziņojums, tā ka partijai tagad vajadzēs kūrēt labklājības jomu, tad tā ieņems zaļzemnieku atstato nišu. Eksperti prognoze, ka dienaskārtībā atgriezīsies jautājums par oligarhu ietekmi uz valdību.

Politisko procesu vērotāji arī norāda, ka pēc sava rakstura Kučinskis ir ļoti līdzīgs diviem iepriekšējiem premjeriem. Lai arī viņš solījās prasīt demisijas ministriem, kas netiks ar saviem pienākumiem galā, eksperti šaubās, vai pieredzēsim asas kustības.

Tikmēr investīciju baņķieris Ģirts Rungainis jau tagad pārmet Kučinska valdībai ambīciju trūkumu attiecībā uz reformām. Piemērs ir atteikšanās no saskaldīto novadu apvienošanas.

Kā būtiskāko jauninājumu min apņemšanos jautājumus valdība risināt horizontālā līmenī, kas praksē nozīmē, ka ministri neatbildēs tikai par savu nozari, bet būs spiesti strādāt komandā.

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl