Krūts vēža profilaktisko pārbaudi šogad veicis kritiski mazs skaits sieviešu

Šogad krūts vēzis atklāts vismaz 1300 sievietēm Latvijā. Onkologiem ir satraukums par nelielo skaitu sieviešu, kas ierodas uz profilaktisko diagnostiku. Atzīmējot kampaņas “Pārbaudi krūtis, lai dzīvotu” desmito gadadienu, šodien vēlreiz uzsvērts – jo agrāk atklāj krūts vēzi, jo lielākas izredzes ir izveseļoties.

Atpakaļ uz rakstu

3 komentāri

 • S

  S

  Covid laiká buss nebrauca. Augustá sieva zvaníja-septembris viss saraksts pilns.Nu jázvana oktobra beigás, lai zinátu, kad novembrí bús.Nedzívojam Rígá, tagad, kad skaitísies tás oktobra beigas, lai atkal nepasaka, ka saraksts pilns,Labi, ka tas 'ielúgums' der vairákus gadus.
 • Vēja slota.

  Vēja slota.

  Tādu info vajag reklamēt pirms nevis pēc noteiktā datuma. Es piemēram tikai šodien izlasīju, ka kks tāds noticis. TV caurām dienām neskatos.
 • Rovena Freliha

  Rovena Freliha

  Kā veikt ka poliklinikās nemaz tā nepieņēma un citur tāpēc ir tā kā ir.Jo vīrus tagad svarīgāks par onkoloģijas.Un daudzi neiet jo ievadīti ar visādām Covid testiem

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!