Komentāri
Krusas graudi biedējošā lielumā – sestdienas negaisa ”atskaņas” sociālajos tīklos
Foto: Facebook / Anita Šveda

Sestdienas negaiss “paviesojies” un atstājis pēdas daudzās Latvijas vietās. Kā liecina Zemgales pusē uzņemtas fotogrāfijas, tur krusas graudi sasnieguši visai iespaidīgus apmērus.

Kāda iedzīvotāja no Zemgalē esošās Svitenes puses publiskojusi fotogrāfijas ar krusas graudiem, kuru izmēri liek justies visai neomulīgi – uzņemtajās bildēs redzams, ka daži no krusas graudiem savos izmēros jāsalīdzina ar tomātiem vai pat āboliem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Sestdienas negaiss radījis ievērojamus postījumus Saulkrastu pusē – iedzīvotāju uzņemtajos foto un video redzami koki, kas uzkrituši ēkām, kā arī bloķē ceļu braucamo daļu.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl