Krūmiņš: es darīšu visu, lai Streļčenoks vairs nedabūtu darbu un slaucītu man grīdas par 150 eiro

16 komentāri
Krūmiņš: es darīšu visu, lai Streļčenoks vairs nedabūtu darbu un slaucītu man grīdas par 150 eiro

Uzņēmējs Jūlijs Krūmiņš sola darīt visu, lai pašreizējais Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) vadītājs Jaroslavs Streļčenoks nekur nedabūtu darbu. Tā viņš izteicies intervijā Riga TV24 raidījuma Rampas Ugunis vadītājam Andrim Kivičam.

Raidījuma ietvaros Kivičs bija devies uz Biķernieku slimnīcu, lai intervijā ar Krūmiņu uzzinātu viņa versiju par notikušo.

“Streļčenokam ir pilnīgi aizgājis ciet širmis. Es negribu saukt uzvārdus, bet vakar no kompetentiem cilvēkiem dabūju zināt, ka viņš 100% netiks ievēlēts. Es to izdarīju. Viņš vairāk nekad nebūs KNAB, un es darīšu visu, lai viņš nekur nedabūtu darbu. Mēģināšu dabūt viņu pie sevis Baltezerā vai Siguldā kā sētnieku par 150 eiro, lai visi redz, kā viņš pie manis slauka grīdas,” skarbs savos izteikumos ir Krūmiņš.

Foto: Jūlijs Krūmiņš

Intervijas laikā Krūmiņš veltīja kritiskus vārdus KNAB virzienā, taču norādīja, ka šis birojs esot pārāk vājš, lai novestu viņu līdz slimnīcas gultai. Pie vainas esot vecās kaites, skaidro miljonārs.

Jā vēstīts, ka pagājušajā nedēļā KNAB ir sācis kriminālprocesu par partiju nelikumīgu finansēšanu un saistībā ar to aizturētas četras personas, tostarp Krūmiņš un Jūrmalas mērs Gatis Truksnis.