Aizdomas par Jūrmalas tiesnešu godaprātu; veiks pārbaudes

Komentāri
Aizdomas par Jūrmalas tiesnešu godaprātu; veiks pārbaudes
Foto: FreeImages

Pirms neilga laika Jūramlas tiesa atcēla spriedumu bijušajam Jūrmalas mēram Raimondam Munkevicam, pamatojot šādu lēmumu ar pārkāpumiem kriminālprocesā. Uzmanību šim faktam pievērsusi Tieslietu ministrija, kura šodien saņems pilnu tiesas lēmumu un sāks pārbaudi saistībā ar Jūrmalas pilsētas tiesas tiesnešu rīcību.

R. Munkevics un kādreizējais pilsētas ātrās palīdzības valdes loceklis Normunds Pīrants apsūdzēti kukuļošanā, lai panāktu labvēlīgu domes balsojumu R. Munkevicam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Janvārī Jūrmalas pilsētas tiesa četru gadu cietumsodu ar mantas konfiskāciju piesprieda R. Munkevicam, bet N. Pīrantam tika piespriests trīs gadu cietumsods ar mantas konfiskāciju. Pēc tam sākās apelācijas un pēdējā sēdē, iespējams, tika atklāti kriminālprocesa pārkāpumi, proti, tiesas apspriedes noslēpuma atklāšana.

Kā tālāk risināsies šis jautājums, būs zināms vēlāk, kad to būs izvērtējusi Tieslietu ministrija un arī tiesa.

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl