Kristīne Garklāva devās noskaidrot, kur paliek lapas no Rīgas parkiem. Ko viņa uzzināja?

1 komentārs

Ir cilvēki, kuri ceļas līdz ar saullēktu. Bieži vien viņus pat nevar satikt, jo, kad lielākā daļa no mums dodas uz darbu – viņi lielākos darbus jau ir paveikuši un bez viņu darba pilsētas nav iedomājamas.  Tie ir sētnieki, kuriem tieši šobrīd – lapkritī – ir darba pilnas rokas.

Dārzu un parku uzturētāji smejas, ka noteikt to, vai kādā rudenī lapu ir bijis vairāk salīdzinājumā ar cietiem gadiem, ir teju neiespējami. Tas būtu tas pats kā mēģināt saskaitīt matus uz galvas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Skaties foto:

Runājot par lapām parkos, to uzturētāji norāda, ka tā ir gaumes lieta. Viņam personīgi patīk, ka lapu rudenī ir daudz, tomēr pienākumi ir un paliek pienākumi. Tālāk lapu ceļš ved uz Getliņiem, kur tās nonāk tā sauktajā “šūnā”. Pēc tam tās tiek apsegtas un sāk ražot gāzi; nepiekļūstot skābeklim, tur rodas metāns, kuru var izmantot jau kā degvielu.

Skaties video:

Skaties video:

TOP komentāri

  • tata
    0 0 0

    tata

    Tikai nezin kapēc Ušakovs netīra Ziedoņdārzu.Mēs sētnieki no tā ciešam.Vējšs izdzenā arā no parka lapas un mums jādara lieks darbs.

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl