1 komentārs
Kristapam šobrīd ir pieci gadi, un viņam ļoti nepieciešama cilvēku palīdzība

Piecus gadus mazajam Kristapam ir noteikta smaga diagnoze – BCT spastiska tetrapereze simtomātiska epilepsija. Pēc vairākām rehabilitācijām Latvijā un Slovākijā Kristapam epilepsijas lēkmju vairs nav. “Pašlaik lūdzam līdzcilvēku palīdzību, lai dotos uz kārtējo rehabilitācijā Slovākijā, Adelli centru, no 13. līdz 25. martam,” portālam Skaties.lv raksta Kristapa mamma.

Šobrīd trūkst 2830 eiro, lai tas varētu notikt. “Kristapa veselības stāvoklis ir manāmi uzlabojies – viņam vairs nav sāpīgo krampju lēkmju. Viņš tagad ir dzīvespriecīgs, daudz smaida. Vienīgi traucē, ka ir kustību traucējumi, tāpēc cīnāmies un braucam uz kārtējo rehabilitāciju,” raksta puisēna mamma.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ikdienā Kristaps apmeklē specializēto bērnudārzu Talsos.

“Ja varat palīdzēt, ziedojat LV98HABA0551023851620 VAI LV16UNLA0050009241171, Paypal –  konts liepina.inga3@inbox.lv Inga Lazdane. Kontakttālrunis – 27716190. Maksājuma mērķis –  Kristapa rehabilitācijai,” aicina zēna mamma.

Foto!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl