Krimuldas apkārtnē notiks Vienības velobrauciens; būs satiksmes ierobežojumi

0 Komentāru
Krimuldas apkārtnē notiks Vienības velobrauciens; būs satiksmes ierobežojumi
AGNIS MELDERIS

Svētdien, 5. septembrī, jau 31. reizi notiks Latvijas Riteņbraucēju Vienības brauciens, kura starts un finišs šogad atradīsies jaunā vietā – Krimuldā,  informēja Latvijas Riteņbraukšanas federācijā (LRF).

Finišs būs Krimuldā, Mednieku un Krimuldas ielas krustojumā netālu no Krimuldas muižas, taču kalnu divriteņu braucienam starts tiks dots Balonu pļavā. Lai nodrošinātu Vienības brauciena dalībnieku drošību, plānoti satiksmes ierobežojumi.

Tradicionāli kā pirmie Vienības braucienu iesāks rūdītākie pedāļu minēji, sacenšoties 108 kilometru garajā sporta braucienā. Distances maršruts vedīs uz Raganu, Limbažiem, Stalbi. Finišā riteņbraucēji atgriezīsies caur Raganu. Šajā braucienā piedalīties var licencēti riteņbraucēji. Starts Mednieku ielā tiks dots plkst. 10.00, bet finišā ātrākie gaidāmi ap plkst. 12.20.

Plkst. 12.45 starta koridori tiks atvērti Tautas brauciena dalībniekiem. Ievērojot valstī notiektos ierobežojumus, dalībnieki distancē dosies plūsmās pa 400 riteņbraucējiem katrā no tām. Pirmais starts Tautas braucienā tiks dots plkst. 13.30. Katrs nākamais – ar desmit minūšu intervālu. Kopējais distances garums sasniegs 40 kilometrus. Trase vedīs uz Raganu, Loju un Sēju. Finišā dalībnieki atgriezīsies caur Raganu.

Savukārt kalnu divriteņu distancē, kuras garums ir 34 kilometri, iekļautas gan jau labi zināmas, gan arī jaunas takas. Starts šim braucienam tiks dots plkst. 14.30 un atradīsies Balonu pļavā.

Sacensību dienā Krimuldas apkārtnē un uz A3 šosejas tiks noteikti satiksmes ierobežojumi. Satiksme Krimuldas muižas apkārtnē tiks slēgta uz katras distances starta laiku, savukārt Tautas brauciena laikā satiksme tiks slēgta arī no starta līdz pagriezienam uz Sēju uz A3 šosejas laika posmā no plkst. 13.30 līdz 15.00, savukārt no plkst. 15.00 līdz 16.00 satiksme var tikt ierobežota.

Autovadītāji, kas dosies virzienā no Rīgas uz Valmieru, aicināti izvēlēties apbraucamo ceļu pa Vidzemes šoseju caur Cēsīm.

Pārējā maršrutā satiksmes ierobežojumi tiks noteikti tikai uz mirkli, kamēr garām pabrauks sportistu grupa, autovadītāji aicināti sekot līdzi satiksmes regulatoru norādēm. Satiksmes slēgšana minētajos maršrutos tiks veikta aptuveni 15 minūtes pirms plānotās dalībnieku plūsmas. Satiksme maršrutos tiks atjaunota uzreiz pēc visu dalībnieku aizbraukšanas.

0 Komentāru