5 komentāri

Krievijas tautiešu politikas aktīvists Ilarions Girss vietnē YouTube publicējis video, kurā viņš sadedzina savu Latvijas pilsoņa pasi, kā arī brīdina par neonacisma atdzimšanu Latvijā.

Krievvalodīgajiem Latvijā masveidā tiek atņemtas pilsoņu, politiskās, sociālās un ekonomiskās tiesības, tiek izvērsts genocīds pret krievu tautu – tā savā Youtube video paziņojis aktīvists I. Girss. Tāpat viņš video paudis, ka Latvijā atdzimst nacisms, kā arī nosodījis to, ka Latvija atbalsta Eiropas Savienības un ASV politiku. Tāpat Krievijas politikas radikālis runā par ”nenomazgājamiem traipiem”, kas gulstas uz Latvijas pilsonības. Beigās I. Girss paziņo, ka tādēļ pieņēmis lēmumu sadedzināt savu pilsoņa pasi.

”Pēdējais piliens manā iecietībā pret Latvijas pilsonību bija kriminālprocess, kas nesenais spriedums pret Jevgēņiju Osipovu,” pauda I. Girss. Atgādināsim, ka Liepājas tiesa pasludināja spriedumu Gapoņenko sabiedrotā Jevgēņija Osipova krimināllietā par valsts karoga zaimošanu. Par to viņam piespriests 100 stundu piespiedu darbs. 2013. gada valsts svētku laikā sociālajā tīklā Facebook Osipovs publiski ņirgājās par sarkanbaltsarkano Latvijas karoga lentīti.

Skaties video!

TOP komentāri

 • LSD
  +3 +3 0

  LSD

  bet vispār man patīk = mierīgam pensionāram jāpamet valsts, kamēr klaji kurināt naidu ir atļauts ...super prīmā!!!
 • ES
  +2 +2 0

  ES

  Vai tiešām mūsu valsti nepastāv sodamērs-izraidīšana no valsts? Lai iet, no kurienes nācis, lai te nobojā gaisu.Cik var auklēties ar šovinistiem.
 • Nu re
  +2 +2 0

  Nu re

  Nu re, viena šarikova Latvijā būs mazāk.
  Marš, uz utaino Rossiju!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl