Krievu tūristu vietā Jūrmalu tagad vairāk apmeklē eiropieši

1 komentārs

Prokremliskā biedrība GVD Baltija, kura nonākusi Drošības policijas redzeslokā, ir uzņēmusi dokumentālu īsfilmu par situāciju Jūrmalā Krievijas krīzes, sankciju un Ukrainas konflikta dēļ. Filmā Jūrmala nosaukta par rēgu pilsētu, kas izmirstot, jo tajā vairs neesot tūristu, īpaši no Krievijas. Vai tā tiešām ir – to sezonas pašā plaukumā skaidroja 900 Sekundes.

Kā izrādās arī rīta agrumā šajā kūrortpilsētā ir manāma visai liela rosība – uz ielas ir pārdošanas kioski, visi restorāni un kafejnīcas gatavojas darbam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tas, ka Jūrmalā vairs nenotiek festivāls Jaunais vilnis, nenozīmē, ka būtu būtiski samazinājies pilsētas apmeklētāju skaits un arī Dzintaru koncertzāle vasaras mēnešos nestāv dīkā – tajā notiek dažādu mērogu koncerti, kā arī citi pasākumi.

Jau vēstīts, ka Jūrmalā paviesojās arī Skaties.lv un pārliecinājās, ka šajā pilsētā notiekošais nebūt neatgādina Krievijas autoru uzņemtās dokumentālās filmas scenāriju.

Vai Jūrmala ir kļuvusi par spoku pilsētu?

Dzintaru koncertzāle arī bez Jaunā viļņa nestāv dīkā:

TOP komentāri

  • Nu re
    +1 +1 0

    Nu re

    Jau sen vajdzēja atbrīvot Jūrmalu no 'autrumu' invāzijas. Krievi veiksmīgi to izdarījuši.

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl