Komentāri
Krieviju un Putinu iesūdz tiesā par Malaysia Airlines lidmašīnas notriekšanu
Foto: EPA / LETA

Austrālija vērusies Eiropas Cilvēktiesību tiesā, lai piedzītu no Krievijas un tās prezidenta Vladimira Putina kompensāciju par Austrumukrainā notriekto Malaysia Airlines lidmašīnu.

Prasību iesniegusi kāda Austrālijas juridiskā firma, kura pārstāv 33 upuru ģimenes locekļus un viņu tuviniekus. Viņi vēlas saņemt par katru bojā gājušo 6,5 miljonus eiro.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Aviokatastrofā, kas notika pirms diviem gadiem virs Ukrainas austrumiem, dzīvību zaudēja visi 298-ņi lidmašīnas pasažieri un apkalpes locekļi. Rietumi un Ukraina pēc notikušā paziņoja, ka vaina par lidmašīnas notriekšanu jāuzņemas Krievijai, jo tā atbalstījusi nemierniekus, kuri notriekuši Malaysia Airlines pasažieru lidmašīnu.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl