22 komentāri

Tieši šajās dienās Krievijas televīzija REN-TV izplatījusi stāstu par kādu ārstu Latvijā, kurš it kā atteicies ārstēt krievvalodīgu pacientu. Skandālā iesaistītais ārsts pārmetumus noliedz. Taču sižetā intervētais eksperts stāsta, ka Latvijas medicīnas sistēma esot fašistiska.

Sižets Krievijas TV vēsta, lūk, ko:

Žurnāliste devusies uz ārstniecības iestādi, kur runājusi ar ārsta kolēģēm, kas viņu nosodījušas. Ar ārstu intervija nav veikta, tā vietā, kā eksperts pieaicināts radikāli noskaņotais politiķis Ruslans Pankratovs, kurš par nelatviešu vārdu un uzvārdu kropļošanu Latvijas pasēs sūdzējās Eiropas tiesā, bet lietu zaudēja. Sižetā viņš pieteikts kā Rīgas domes deputāts, lai gan šovasar notikušajās vēlēšanās netika ievēlēts.

TV3 Ziņas sazinājās ar skandālā iesaistīto ārstu, kurš paskaidroja, ka no mušas izpūsts zilonis – diagnozes ailē viņš sižetā minēto informāciju nav ierakstījis. Kameras priekšā ārsts gan nevēlējās runāt.

Sižetā intervēta kāda sieviete, kas iepriekš izplatīja informāciju, ka pret viņas meitu līdzīgi izturējies kāds cits ārsts, ārstēšanas vietā veicot valsts valodas pārbaudi.

Jāpiemin, ka jau iepriekš Krievijas mediji izplatījuši tendenciozus sižetus par krievvalodīgo stāvokli Latvijā, piemēram, pilnā nopietnībā apgalvojot, ka Latvijā tiek gatavotas koncentrācijas nometnes krieviem.

TOP komentāri

 • Vita Gerve
  +10 +10 0

  Vita Gerve

  Piemēram: es dzīvoju Krievijā un nezinu valsts valodu,kuram tas interesē!
 • OTTO
  +9 +8 -1

  OTTO

  Es zinu valsts valodu un ārstēju valsts pilsoņus, bet, ja kāds mani negrib saprast, lai ņem līdzi tulku. Vai man tiešām jāmācās kaut kādas čurkestānas valoda, ja es dzīvoju un strādāju Latvijā?
 • OTTO

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl