Krievijas propagandas mašīna ignorē Paula aizliegumu izmantot viņa melodiju

29 komentāri
Krievijas propagandas mašīna ignorē Paula aizliegumu izmantot viņa melodiju
(Foto: LETA)

Krievijas pirmā kanāla Vecgada koncertā, kurā ”nevēlamie” estrādes mākslinieki Valērija, Kobzons un Gazmanovs pasmējās gan par sankcijām, gan liegumu piedalīties Jaunajā vilnī.

Trijotne svētku raidījumam ”Zilā uguntiņa” bija sagatavojusi īpašu priekšnesumu – parodiju, kam par pamatu ņemta Raimonda Paula melodija. Tajā visi trīs stāvēja aiz barjeras, kas simbolizēja viņiem slēgtās robežas, tostarp uz Jūrmalu, un sūdzējās, ka viņu sejas pēkšņi kādam vairs nepatīkot. Putina režīmam lojālā publika bija sajūsmā un sūtīja trijotnei gaisa skūpstus.

Sociālajos tīklos uzreiz izvērtās diskusija, vai Raimonds Pauls piekritis, ka viņa Dziesma par pēdējo lapu kļuvusi par Putina propagandas upuri, uz ko maestro atbildēja īsi – nepiekrita.

Šis pats Vecgada raidījums kļuvis par iemeslu, lai Ukrainas telekanāls Inter zaudētu savu licenci. Arī tas 31. decembrī translēja izsmiekla pilno raidījumu ar Ukrainai nevēlamo cilvēku piedalīšanos, tāpēc nacionālā drošības padome pieprasījusi aizliegt telekompānijai turpināt raidīt Ukrainas teritorijā.

Video ar Valērijas, Kobzona un Gazmanova uzstāšanos

29 komentāri