2 komentāri
Krievija ar uzbrukumu Baltijas valstīm neiegūtu neko, uzskata NATO ģenerālis
Foto: LETA

Krievijas prezidentam Vladimiram Putinam ir jāsaprot, ka iespējamā uzbrukuma Baltijas valstīm cena ir pārāk augsta un tam nebūs ne militāru, ne politisku ieguvumu. Šādu viedokli paudis Apvienoto spēku pavēlniecības Brunsumā komandieris ģenerālis Hanss Lotārs Domroze.

Intervijā aģentūrai LETA viņš norādīja, ka ASV rotācijas principa vārdā uz Eiropu varētu nosūtīt vienu savu brigādi, kas tradicionāli sastāv no trim bataljoniem. Šie spēki palīdzēs Eiropai dažādās mācībās, atgādinot par savu klātbūtni. Tāpat Domroze vērsa uzmanību uz to, ka, piemēram, Portugāle nosūtījusi savus pārstāvjus uz Lietuvu, demonstrējot, ka arī ziemeļu reģions ir nozīmīgs visai aliansei.

“Piemēram, Lietuvas valsts atjaunošanas dienā sabiedroto gaisa spēki pārlidoja Viļņu, sūtot signālu – mēs esam ar jums. NATO palielina savas aktivitātes, taču tas nenotiek tikai Baltijā, bet līdz visai Melnajai jūrai. Visās šajās valstīs klātbūtnes palielinājums ir jau tagad redzams, un tas stiprinās atturēšanas politiku,” sacīja Domroze.

TOP komentāri

  • Homērs Simpsons
    +1 +1 0

    Homērs Simpsons

    Prieks kam krieviem iznicinata latvija? To tacu krievijai uzdavinas latvijas kangari brivas velesanas

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl