Komentāri
Krievija apgalvo, ka likvidējusi ieroču kontrabandas kanālu no Latvijas
Foto: Loren Kerns/Flickr

Krievijas Federālais drošības dienests (FDD) apgalvo, ka apturējis starptautiska noziedznieku grupējuma darbību, kas bija organizējis ieroču kontrabandas kanālu no Latvijas uz Krieviju.

Pārdodot ieročus Pleskavas apgabalā, esot aizturēts Latvijas pilsonis, kurš nelikumīgi nogādājis ieročus pāri Krievijas robežai, trīs Krievijas pilsoņi, kas bijuši nozieguma organizatori, kā arī pieci viņu līdzdalībnieki.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Noziedzniekiem esot konfiscēti vairāk nekā 30 šaujamieroči – automāti, pistoles, karabīnes, šautenes un revolveri, no kuriem daži bija aprīkoti ar klusinātāju. Tāpat konfiscētas detaļas 40 šaujamieroču izgatavošanai, 13 granātas, 15 kilogrami sprāgstvielu, detonatori un vairāk nekā 15 000 munīcijas vienību.

Latvijas iekšlietu ministra Riharda Kozlovska (V) padomniece Daiga Holma aģentūrai LETA teica, ka saistībā ar publiskajā telpā izskanējušo informāciju par Pleskavas apriņķī aizturēto Latvijas pilsoni, kas kopā ar trīs Krievijas pilsoņiem un viņu līdzdalībniekiem, iespējams, ir nodarbojušies ar ieroču kontrabandu, iekšlietu ministrs ir sazinājies ar Valsts robežsardzes, Drošības policijas un Valsts policijas vadību.

Šobrīd Krievija Latvijas pusei nav sniegusi nekādu informāciju par šo incidentu. Lai noskaidrotu notikušā apstākļus, Valsts policija ir sazinājusies ar Interpolu, savukārt Valsts robežsardze apliecina, ka aizturēšana nav notikusi uz Latvijas robežas.

Kamēr nav saņemta informācija no Krievijas puses, vēl pāragri izdarīt jebkādus secinājumus par notikušā apstākļiem, norādīja Holma.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl