Komentāri

Krievija 16. marta pasākumus izmantos, lai uzturētu mītu par fašisma atdzimšanu Latvijā un mēģinās starptautiski diskreditēt mūsu valsti, tā intervijā “900 sekundēm” norādīja Drošības policijas priekšnieks Normunds Mežviets.

Telefonsarunā ar “900 sekundēm” Drošības policijas priekšnieks skaidroja, ka šogad ir līdzīga situācija kā citus gadus. Komentējot iespējamās provokācijas, viņš norāda, ka personas, kuras organizē protestus, dara to jau vairākus gadus un pilnībā tās izslēgt nevar.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Mežviets norāda, ka, līdzīgi kā citus gadus, arī šogad no ārvalstīm ieradušās personas, kas gatavojas protestēt, tomēr norādīja, ka tā saucamie ”melnie saraksti” ir klasificēta informācija, ko nedrīkst izpaust. Runājot par Krievijas iesaisti, Drošības policijas priekšnieks norāda, ka arī kā citus gadus kaimiņvalsts, visticamāk, mēģinās uzturēt mītu par “fašisma atdzimšanu” Latvijā un mēģinās starptautiski diskreditēt mūsu valsti.

Video

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl