Komentāri
Kremļa propagandists Filipss iekļauts “melnajā sarakstā” un izraidīts no Latvijas
Foto: LETA

Latvijas drošības iestādes pieņēmušas lēmumu tā sauktajā melnajā  sarakstā ievietot Kremļa propagandistu Greiemu Filipsu, kurš 16. marta leģionāru atceres pasākumu laikā centās izprovocēt tā dalībniekus.

Iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis šorīt 900 sekundēs sacīja, ka Filipss šonakt izraidīts no Latvijas uz Krieviju. Pats Greiems video straumēšanas vietnē Periscope publicējis videomateriālu, kurā apgalvo, ka no Latvijas izraidīts uz trim gadiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Videomateriāls, visticamāk, uzņemts brīdī, kad Filipss apmeklējis tualeti, jo fonā ir dzirdama tualetei raksturīga ūdens nolaišanas skaņa, bet pats filmētājs runā čukstus. Neilgi pēc Filipsa iznākšanas no tualetes viņam tiek pavēlēts izslēgt viedtālruni. Videomateriālā redzamas personas tumšzaļos formastērpos, kādi ir Latvijas robežsargiem.

Foto: Greiema Filipsa aizturēšana

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl