1 komentārs

“Zinot Junkura kungu, viņu neuzskatu par vieglprātīgu puišeli, kurš vienā dienā izdomā, ka grib būt par deputātu, bet otrā dienā izdomā – tomēr ne,” uzskata politoloģe Ilga Kreituse, Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) pasniedzēja.

“Manuprāt, šis lēmums nav viņa pieņemts. Honkonga viņam ir zināma, viņš tur ir iepriekš strādājis, bet tajā pašā laikā viņš ir nopietni domājošs cilvēks,” sacīja I. Kreituse, komentējot pēkšņo J. Junkura atsacīšanos no deputāta amata.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vēl pirms vēlēšanām viņš RSU, kurā ieguvis gan bakalaura, gan maģistra grādu, sacīja, ka, strādājot parlamentā, centīsies savai universitātei “nedarīt kaunu”.

“Pirms vēlēšanām viņš mums atbildēja ar frāzi, ka viņš cer nedarīt mums kaunu, strādājot parlamentā. Šobrīd teikt, ka viņš zināja, iedams uz vēlēšanām, ka viņš aizbrauks uz Honkongu, nevaru,” sacīja I. Kreituse.

Savukārt runas, ka Latvijas-Ķīnas biznesa padome, kuras valdes priekšsēdētājs ir Vienotības ģenerālsekretārs Artis Kampars, būtu iekārtojusi Jāni Junkuru darbā Honkongā, ir pilnīgas spekulācijas, tā raidījumam Bez Tabu pauda pats A. Kampars.

Jāatgādina, ka J. Junkurs uzreiz pēc svinīgā zvēresta nodošanas iesniedza oficiālu vēlmi nolikt deputāta mandātu. J. Junkurs iepriekšējā nedēļā medijiem izplatīja paziņojumu, kurā skaidroja, ka ir atradis vilinošu darba piedāvājumu Honkongā.

TOP komentāri

  • Kindzulis
    0 0 0

    Kindzulis

    Kā tad sanāk! Ja deputāts pats nepieņem patstāvīgi lēmumu, tad tas skaitās "pareizi"? Šajā frāzē atspoguļojas viss šīs pseido demokrātijas sistēmas kroplīgums. Sanāk ka lemtnespējīgs, negribošs deputāts ir "labais puika", bet tie deputāti, kas pilda savu vēlētāju gribu ir vieglprātīgi. Pēc šī izcilā paziņojuma Latvijas vēlētājs kļūst melns un maziņš pret Honkongas bosiem. Mums jābūt pazemīgi pateicīgiem, ka Honkongas bosi nesavāca vēl kādus ministrus un prezidentu piedāvājot vilinošus darbus. Urnotājam traucoties pie urnas pat prātā neienāktu, ka viņa izraudzīto "mazākā ļaunuma" pārstāvi, kaut kādi mistiski Honkongas triādas bosi izsauks, aizkomandēs darbā uz otru pasaules malu. Turklāt vēl Kreituse demonstrējot savu stulbumu slavē Junkuru par to, ka viņš neatļāvās pieņemt patstāvīgu lēmumu un palikt ar saviem vēlētājiem, bet paklausīja ārvalstu darba devējam. Faktiski jau par stulbeņiem ir padarīti tie urnotāji, kas ieurnoja Junkuriņu. Te nu ir "tautas varas" onānija visā spožumā !

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl